Agfa, amiral gemisini tanıtıyor

Ödüllü Jeti Tauro H3300 LED inkjet, olağanüstü görüntü kalitesini etkileyici verimlilik ve üstün otomasyon ile birleştiren Agfa’nın FESPA standının merkezinde olacak. Standdaki diğer gösterimler, Anapurna H3200i LED yazıcı ve Asanti iş akışı çözümünün en son sürümü.

Geçen yıl piyasaya sunulduğundan beri, hibrit Jeti Tauro H3300 LED, kullanıcıların üstün görüntü kalitesini ve üstün verimliliğini övdüğü global bir satış başarısı olduğunu kanıtladı. Agfa’nın amiral gemisi, geçtiğimiz sonbaharda Amerikan Özel Grafik Görüntüleme Birliği (SGIA) tarafından ‘Roll-to-UV UV (80 inç’ten fazla)’ kategorisinde Yılın Ürünü ödülünü kazandı. Bunun da ötesinde, Jeti Tauro H3300 LED, en ilerici inkjet baskı işlemi için prestijli Kanada Baskı Ödülleri’nde Altın madalya kazandı.

Aşırı üretkenlik. Aşırı kalite

Jeti Tauro H3300 LED, ekstra üretkenliği temsil ediyor. Agfa’nın dijital baskı çözümleri yelpazesinin teması olan aşırı kalite. İstisnai hızlarda basılan canlı, pürüzsüz ve ayrıntılı görüntüler bu hibrit iş gücünü karakterize eder. Ayrıca, dört otomasyon seviyesine sahiptir, böylece PSP’ler motoru kendi özel ihtiyaçlarına göre ayarlayabilirler. Manuel yükleme ve boşaltma, yarı otomasyon ve tam otomasyon modlarının yanı sıra, Jeti Tauro H3300 LED, büyük matbaaların yüksek kaliteli rulo ve karton uygulamalarını tek bir yüksek kalite ile birleştirmelerini sağlayan ana rulodan ruloya konfigürasyon sunar. verimlilik UV mürekkep püskürtmeli yazıcı. Tüm baskı modlarında olağanüstü 635 x 1200 dpi çözünürlük sunan motor, 453 m² / sa (4.876 ft² / sa) hıza kadar 3.3 m (130 inç) genişlikte baskılar üretir.

Agfa standı ayrıca UV Hibrit (100.000 – 500.000 $) kategorisinde kazanan Anapurna H3200i LED’in SGIA Yılın Ürünü ödülünü de sergileyecek. Bu 3,2 m hibrit baskı motoru, çeşitli kaplanmamış sert medya ve rulo medya uygulamaları için idealdir. 6 renkli motorda ayrıca spot renkleri yazdırmak veya arkadan aydınlatmalı uygulamalar için saydam malzemeye baskı yapmak için beyaz mürekkep bulunur. FESPA’da, Anapurna H3200i LED’i çift rulo modunda ziyaretçilere gösterecek.

En iyi sahip olma maliyeti

Agfa’nın ödüllü motorları yalnızca baskı kalitesi ve üretkenlikte üstün değildir. Ayrıca, sektördeki en düşük mürekkep tüketim seviyeleri sayesinde en iyi sahip olma maliyetini sunarlar. Ek olarak, LED kür lambaları etkileyici bir ekolojik ve ekonomik faydalar listesi sunar. Gerçek motorların yanında, Agfa standında baskı işlerinin sadece tasarımcıların yaratıcılığıyla sınırlı olduğunu gösteren çarpıcı ve ilham verici gerçek yaşam uygulamaları olacak.

Renk tutarlılığı

FESPA 2019’da Agfa, Akıllı otomatik üretim merkezi ve Sign & Display şirketleri için iş akışı aracı olan Asanti’nin en son sürümünü de sergileyecek. Asanti, iş akışı süreçlerini kolaylaştırır ve baskı üreticilerine üstün baskı kalitesi ve renk tutarlılığı sunar. Asanti 4.0’da yeni olan G7 yönteminin desteği, doğru renkler elde etmek için cihazdan bağımsız bir teknik özellikler seti ve tüm baskı işlemlerinde görsel benzerlik. G7 yöntemi, ISO yazdırma standartlarını ve ek ölçümleri uygulamak için izlemesi kolay yönergeleri ana hatlarıyla belirtir. Asanti’nin yeni G7 desteği, yazılımın entegre renk yönetimi sihirbazının bir parçasıdır.

Agfa

Agfa, baskı endüstrisi, sağlık sektörü ve ayrıca basılı elektronik ve yenilenebilir enerji çözümleri gibi özel yüksek teknoloji endüstrileri için çok çeşitli görüntüleme sistemleri ve iş akışı çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve dağıtmaktadır. Merkez Belçika’da bulunmaktadır. En büyük üretim ve araştırma merkezleri Belçika, ABD, Kanada, Almanya, Fransa, İngiltere, Avusturya, Çin ve Brezilya’dadır. Agfa, 40’tan fazla ülkedeki tamamen sahip olduğu satış organizasyonları aracılığıyla dünya çapında ticari olarak faaliyet göstermektedir.

Print Friendly, PDF & Email