Agfa Anapurna M3200i RTR

Anapurna M3200i RTR iç ve dış mekân uygulamalarında farklı çeşitlerde esnek malzeme kullanımı ile reklamcılar ve baskı merkezleri için ideal çözümleri sunar.

Anapurna M3200i RTR iç ve dış mekân uygulamalarında farklı çeşitlerde esnek malzeme kullanımı ile reklamcılar ve baskı merkezleri için ideal çözümleri sunar. 4 veya 6 renkte yüksek kalite, maksimum 1440 dpi çözünürlükte yönlendirme levhaları, tabela ve reklam üretmek isteyen ticari matbaalar için ideal bir çözümdür. Anapurna M3200i RTR aynı anda ikili bobin besleme imkanı sunar

Anapurna M3200i RTR, firmalara düşük toplam maliyet için daha az mürekkep ve enerji kullanarak, esnek ve düşük maliyetli çeşitli malzemelere baskı yapma kabiliyeti sunarak kullanıcıların karlılığını artırmaya yardımcı olur.

Kendini işine adamış yazıcı

Anapurna M3200i RTR özel olarak 7 gün 24 saat çalışacak şekilde üretilmiştir. 3.2 metreye kadar geniş ebatlı afişler basılabilir.

 Baskı kalitesi

6 adet KM1024i 12 pikolitre kafalar, yüksek baskı kalitesini, 6 puntoya kadar font kullanımını, düşük mürekkep tüketimini garanti eder. Baskı kafaları(CMYK Lc Lm) ile birlikte yanındaki bu sistem güçlü ve endüstriyel tasarlanmış konsepti, yüksek hacimli sürekli işlerin basımını mümkün kılar, her baskı kafasında olan 1024 nozzle ile saatte 123 m2 baskı hızına ulaşır.

 Mürekkepten baskıya

Agfa Graphics’ Anapurna UV kurutuculu mürekkepleri geniş renk gamutu, yüksek renk kalitesi, mükemmel renk tutunurluluğu sayesinde uzun ömürlü kullanım ve dış ortam direnci sağlar. Anapurna mürekkepleri çok hızlı biçimde kuruyarak baskıları makineden çıktığı anda kullanıma hazır halde sunar.

 İnce mürekkep katman teknolojisi

İnce mürekkep katman teknolojisi sayesinde, Agfa Graphics’in UV kurutuculu mürekkepleri esnek malzemelere, yüksek kalite içeren afişlere, kendinden yapışkanlı vinil malzemelere ve ön-arka aydınlatmalı(frontlit ve backlit) baskı yapmaya olanak tanır. Bu mürekkepler, en yüksek baskı kalitesi ile endüstride metrekare başına en düşük mürekkep tüketimini mümkün kılar. Mesh malzemeye baskı opsiyonu PVC malzemeden yapılmış delikli malzemelere taşıyıcısı olmadan baskı yapılması maliyet avantajı yakalanmasını sağlamaktadır.

Asanti yazılımı üretkenliği artırır ve iş akışınızı düzenler

Asanti iş akışı otomasyon yazılımı, verimliliği artırır, fireyi azaltır ve daha yüksek üretkenlik sağlar. Asanti, tamamen güvenebileceğiniz uçtan uca çalışan kalite yönetim sistemidir.

Afişler ve Bilbordlar

Anapurna mürekkepleri, kumaş, kanvas, vinil, plastik film, kağıt ve %100 PE içeren polyester gibi geniş çeşitlilikteki bobin rulo malzeme kullanımı ve yeni pazarlar oluşturmak için idealdir. Anapurna M3200i RTR maksimize edilmiş hızı ve maliyet avantajı, bilbordlar ve bina giydirme için hız ve kalite yönünden bobinden bobine dış mekân uygulamaları için en iyi dijital makinedir.

Servis emniyet sensörleri

Anapurna M3200i RTR emniyet güvenlik sensörleri sayesinde baskı kafalarının malzemeye çarpmasını önler, baskı kafalarının zarar görmesini engeller.

Kusursuz malzeme yükleme ve mükemmel mürekkep kontrolü

Malzeme gerginliği ve baskı kafası yükseklik ayarlaması gibi otomatikleştirilmiş özelliklerle malzeme yükleme işlemini kolaylaştırır. İyonlaştırıcı sistem malzeme üzerinde elektrostatik elektrik olup olmadığını görerek, optimum mürekkep damlatma sistemini kontrol eder ve bununla birlikte en yüksek baskı kalitesini sunar.

Kullanıcı dostu işletim sistemi

Tüm ayarlar güçlü bir grafik kullanıcı ara yüzü ile düzenlenmiştir. Basılmış işler dahili 1 TB’ lık harddisk içerisinde saklanır. İstenildiği takdirde güvenli bir şekilde sürücüden gerekli dosyalar tekrar alınabilir, işlenebilir yada sadece görüntülenebilir.

İkili bobin baskı opsiyonu

Aynı anda iki işi basmak için yan yana 60 inç’lik iki tane bobin yüklemek mümkündür. Bu özellik, makineyi efektif olarak daha küçük malzemelerde kullanmayı mümkün kılar.

Ağır bobinler için opsiyonel taşıyıcı

Özel olarak dizayn edilmiş taşıyıcı 150 kg’a kadar olan bobinlerin güvenle makineye düzgün bir şekilde bağlanmasını sağlar.

İki bölgeli yüksek teknolojili vakum sistemi

İki bölgeli vakum sistemi makineyi daha verimli kullanmayı sağlar. Küçük ebatlı rulo baskı durumunda ihtiyaç duyulan bölge açılır, çift rulo baskı durumunda da her ruloya doğru vakum uygulanır.

Print Friendly, PDF & Email