CMYK yüksek kaliteli çözümlerini sergiliyor

CMYK, SIGN İstanbul 2019 Fuarı’nda yüksek teknolojiye sahip performansı yüksek çözümleriyle yerini aldı.

CMYK, SIGN İstanbul 2019 Fuarı’nda yüksek teknolojiye sahip performansı yüksek çözümleriyle yerini aldı. Fuarda CMYK standına gelen ziyaretçilerin bulabilecekleri ürünlerle ilgili olarak CMYK Genel Müdürü Oğuz Dinçer sorularımızı yanıtladı.

SIGN İstanbul 2019 Fuarı’nda yerinizi aldınız. Öncelikle fuara ilişkin beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

Oğuz Dinçer: Bildiğiniz gibi ülkemiz döviz kurlarında ki dalgalanmalardan kaynaklı bir durgunluk yaşamakta. Müşteriler alımlarında daha seçici ve kısa zamanda getirisi yüksek, verimli makinelere yönelmekte. CMYK firması olarak fuar ziyaretçilerinin bizim standımızda aradıkları makine ve ekipmanı bulabileceklerine inanıyoruz. Bizim açımızdan doğru ürünün doğru müşteri ile buluşacağı bir platform olacak.

Standınıza gelen ziyaretçilerle hangi ürünlerinizi buluşturmayı planlıyorsunuz? Ürün portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?

Oğuz Dinçer: Daha önce Liyu ailesi olarak Almanya Fespa fuarında Hybrid ve Rubber Roller ürünlerimizin lansmanını yapmıştık. SIGN İstanbul Fuarı’nda bu ürünlere ilave olarak Platinum Q-cut kesicilerimizinde Türkiye lansmanını da yapacağız. Bunların dışında farklı sektörlere hitap edebilen Solvent, Led Rulo UV, Flatbed çözümlerimizi de sunacağız.

Fuar süresince hangi ürünlerinize yoğunlaşacaksınız? Yenilik noktasındaki ürünleriniz neler olacak?

Oğuz Dinçer: Biraz önce izah etmiş olduğumuz gibi özellikle Hybrid, Rubber Roller ve Platinum Q-Cut’ın müşterilerimiz tarafından beğenileceğini düşünüyoruz. Güncel modellerimiz üzerinde yaptığımız bazı geliştirmeleri de bu fuarda müşterilerimizle buluşturmayı düşünüyoruz. Bu yıl “All in one “ konsepti altında geliştirdiğimiz yeni modellerimizde müşterilerimizin birden çok işini tek bir makine ile yapabileceği akıllı çözümler sunuyoruz.

Fuardaki müşteri hedef kitleniz hangi sektörler olacak? Bu anlamda yurt içi ve yurt dışından ziyaretçi beklediğiniz şehir ve ülkeler hangileridir?

Oğuz Dinçer: Bildiğiniz gibi CMYK Reklam olarak Liyu’nun Türkiye distributörüyüz. Bunun yanında Liyu International organizasyonun yöneticisiyiz. Dolayısıyla yurtdışı distribitor ve müşteri ayağımız oldukça kuvvetli. Tüm Avrupa’dan 14 farklı ülkeden birçok misafir beklemekteyiz. İç pazarda ise yeni konseptimiz çok fazla ilgi uyandırdı. Bununla bağlantılı olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Anadolu’dan yoğun katılım beklemekteyiz.

2019 yılının son çeyreğine girdiğimiz şu günlerde, endüstriyel reklam sektörünün gelişimini nasıl görüyorsunuz?

Oğuz Dinçer: Genel manada endüstriyel reklam sektörünün bir yapısal dönüşüm geçirmesi gerektiğini düşünmekteyiz. İçinde bulunmuş olduğumuz durgunluğun sektördeki aktörler tarafından fırsata çevirilip endüstriyel reklamcılığın değişebileceğine inanıyoruz.

Fuar süresince müşterilerinize sunacağınız özel kampanyalar olacak mı?

Oğuz Dinçer: Bu fuarda 10 adet endüstriyel makine sergilemeyi düşünüyoruz. Sanırım bu yönüyle fuarda en çok çeşitliliğe sahip firma konumunda olacağız. Gayet tabiki hem fuar dönemince hemde sene sonunda hedeflediğimiz kotaları tutturmak adına kampanya ve promosyonlarımız mevcuttur.

Son olarak sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Oğuz Dinçer: Teknolojinin gelişimine paralel olarak çok kaliteli ve yüksek teknolojili ürünleri çok ekonomik almanın mümkün olduğu bu günlerde herkese karlı yatırımlar dileriz.

Print Friendly, PDF & Email