Çok işlevli bir cihaz: T-640M

Transfer kağıdının üstüne ve doğrudan tekstile baskı yapın.

 

Çok işlevli bir cihaz olarak çalışan RT-640M, etkileyici bir uygulama yelpazesi sunuyor. Dijital dolaylı yöntem (kağıt ile) kullanarak RT-640M, spor giyim, plaj kıyafeti ve modaya yönelik kumaşlara baskı yapmanıza olanak tanır. Ayrıca promosyon nesneleri, sert ahşaplar, Chromaluxe, seramik karolar ve daha fazlası gibi sert ürünler üzerine baskı yapmanızı da sağlar. Ayrıca, promosyon veya endüstriyel kullanım için sublime 3D nesneler oluşturmak için RT-640M’yi bir 3D vakum fırınla birleştirebilirsiniz. Doğrudan kumaşa baskı yapmak birçok medya ile tek taraflı baskıdan çift taraflı görüntü elde etmek için çift taraflı bayrak, afiş ve arka plan oluşturmanıza olanak tanır. Doğrudan veya dolaylı transfer yöntemlerini kullanarak bez tabela, ev tekstili dahil olmak üzere yatak ve masa örtüleri, satış noktası görüntüleri ve ışık kutularını basabilirsiniz. Texart RT-640M, tek bir uygun fiyatlı cihaz içinde transfer kağıdına ve doğrudan tekstil ürününe baskı yapılmasını sağlamak için akıllıca tasarlanmış çok işlevli geniş formatlı bir süblimasyon yazıcıdır. Kısa vadede, isteğe bağlı üretim için en iyi seçim olan RT-640M, maksimum çok yönlülük, esneklik ve olağanüstü baskı kalitesi sunar. Hem doğrudan hem de dolaylı süblimasyon yapabilen tek bir yazıcı varken neden iki yazıcı arasında seçim yapasınız?

Doğrudan Baskı ve Dijital Transfer

RT-640M’nin benzersiz baskı özellikleri; aynı mürekkebi ve RIP’i kullanarak polyester esaslı/kaplanmış tekstillere ve ayrıca boya süblimasyon transfer kağıdına doğrudan baskı yapabileceğiniz anlamına gelir. Benzerleri arasında bunların hepsini bir arada yapabilen başka bir cihaz yoktur.

Özel olarak formüle edilmiş Texart süblimasyon mürekkepleri ve endüstri lideri Ergosoft Roland Edition 2 RIP yazılımını (yazıcı paketinde bulunur) kullanarak, tekstil baskısının kazançlı dünyasına girmek adına gereken her şeye sahip olmak için bir baskı sonrası süblimasyon sistemi (ısı pres, silindir, 3D vakum veya reaktivatör fırın gibi) eklemeniz yeterlidir.

Düzgün Gerdirme

RT-640M istikrarlı ve kesintisiz üretim sağlamak için ayarlanabilir bir ön silindir sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca medya toplama sistemi ile bir araya getirildiğinde eğilmeler olmadan bile eşit gerginlik sağlar. Yazıcı yatağındaki bir mürekkep toplama kanalıyla RT-640M, vual kumaş veya bayrak malzemeleri gibi ince alt yüzeylere mükemmel şekilde baskı yapar. Sonuçlar ısı bağlama için hazırlık aşamasında toplama sistemine mükemmel bir şekilde sarılmış detaylı, hassas ve doğru baskılardır.

Geniş Malzeme Yelpazesi

RT-640M cihazı, çok çeşitli farklı malzeme ve ürüne baskı yapılmasını sağlar. Dolaylı transfer yöntemini kullanarak (kâğıt ile) polyester kumaşlara, karışık polyester/pamuk*, LYCRA®, naylon, kaplanmış yüzey ve ön işlem görmüş metaller üzerine baskı yapabilirsiniz. Doğrudan baskı yaparken, çok çeşitli tek ve çift taraflı önceden kaplanmış polyester kumaşlar mevcuttur; bayrak, polyester, örgü, arkadan aydınlatmalı, vual, block out ve afişler gibi…

Texart mürekkepleri ile canlı renkler, sorunsuz geçişler ve süper net görüntüler

RT-640M, 1000cc’lik torbalarda özel olarak formüle edilmiş Roland Texart SBL3 mürekkep kullanır ve hızlı kuruma süreleri ve transfer oranları sunar. Mükemmel renk titreşiminin yanı sıra çok çeşitli malzemeler üzerinde dayanıklı yıkanabilirlik ve yüksek kaliteli çıktı sunar. 4 renk (CMYK) ve 8 renk (CMYKLcLmOrVi) Texart mürekkebi bulunan renkler, zengin siyahlar ve keskin ayrıntılar ile canlı renkler üretir. 8 renkte, Turuncu ve Mor mürekkebin eklenmesi parlak kırmızılar, yoğun turuncular ve koyu morlar ile son derece geniş bir renk gamı sağlarken, Açık Cyan ve Açık Macenta ince tonlamalar ve hassas ten tonları sunar. Texart mürekkebi, moda, spor giyim, dekor ve göz alıcı işaretler için yüzlerce canlı floresan rengi ve yumuşak pastel tonları üreten Floresan Pembe ve Sarı mürekkeplerinde de mevcuttur.

ErgoSoft Roland Edition 2

Roland RT-640M ile mükemmel bir şekilde bütünleşmek için geliştirilen ErgoSoft Roland Edition 2, sezgisel görüntü düzenleme ve baskı çıktı araçlarını kapsamlı renk yönetimi ve gelişmiş iş akışı özellikleriyle birleştirerek kullanıcıların minimum atık ve maksimum sonuçlarla birden çok yazdırma işini üstlenmelerini sağlar. ErgoSoft Roland Edition 2, daha hızlı RIP zamanları ve işleme (%40’a kadar daha hızlı), 8 renkli mürekkep seti için basitleştirilmiş bir profil oluşturma işlemi, Renk Kitapları (FOGRA ve Pantone® dahil) oluşturma veya içe aktarma yeteneği ve renk çıktınızı otomatik olarak optimize etmek ve iş akışınızı hızlandırmak için tasarlanmış daha pek çok şey için bir PDF motoruna sahiptir.

Roland DG EMEA, İş Geliştirme ve Ürün Yönetimi Sorumlusu Paul Willems, “Dijital teknoloji, bugünün talep üzerine baskı ve kısa süreli üretim modellerine ideal şekilde uyuyor ve RT-640M, esnek dijital tekstil baskı çözümü Tabela üreticilerinin çok çeşitli uygulamalar arasında çevik bir şekilde dağıtım yapmalarını sağlamak. Doğrudan baskı yetenekleri, bayrak ve afiş gibi çift taraflı baskılar almak isteyen işletmeler için idealdir” diye konuştu.

Print Friendly, PDF & Email