Çözüm ortağınız Gongzheng ile Prodigital

 

 

 

Prodigital olarak yaklaşık 18 yıldır Gongzheng firmasının Türkiye’de distrübütörlüğünü yapmaktayız. Son birkaç yılda 200’ün üzerinde Gongzheng firmasının üretmiş olduğu Dimatix Starfire baskı kafalı makinalarının tekstil, reklam ve bayrak sektörlerine kurulumları firmamız tarafından yapılmıştır.

 

İbrahim Tekeş – Prodigital

Prodigital olarak yaklaşık 18 yıldır Gongzheng firmasının Türkiye’de distrübütörlüğünü yapmaktayız. Son birkaç yılda 200’ün üzerinde Gongzheng firmasının üretmiş olduğu Dimatix Starfire baskı kafalı makinalarının tekstil, reklam ve bayrak sektörlerine kurulumları firmamız tarafından yapılmıştır.

Gongzheng Uzakdoğu’nun dünya çapında üretim yapan ve dijital baskı sektöründe 21 yıldır makine üreten uluslararası bir firmadır. Geniş formatta (200 cm -320 cm-500 cm) güçlü ve hızlı makinaları mevcutur. Özellikle Fujifilm Dimatix Starfire 1024 baskı kafalarıyla üretilen yeni teknoloji makinaları son yıllarda çok ilgi çekmektedir. Kafanın en önemli özelliği Parçalanıp temizlenebilen ve parçası değiştirilebilen Endüstriyel kafa olmasıdır. Fujifilm, Dimatix starfire baskı kafalarına 4 yıla kadar kullanım ömür garantisi vermektedir.

Gongzheng GZM+3204 solvent-ekosolvent baskı makınası

320 cm eninde baskı yapabilen 8 Dimatix Starfire Baskı Kafasına (2 x 4 Double kafa) sahip endüstriyel kasalı dijital baskı makinasıdır. Endüstriyel Fuji Dimatix Starfire Baskı Kafa özelliği nedeniyle baskı kafası parçalanıp temizlenebilen ve parçası değiştirilebilen ile uzun kafa ömrü ve düşük bakım maliyetlidir. Üretim modunda maksimum 234 metrekare baskı hızına çıkabilen, 10pl ve 25 pl baskı kafaları ile endüstriyel negatif basınç sistemli boya sirkülasyon sistemi sayesinde hızlı ve kaliteli dış mekan baskısı ve iç mekan ayarında baskı yapabilen makinalardır.  2 ruloya aynı anda baskı yapabilme imkanı sunmaktadır.  Quartz Drier +  Quartz Tube Güçlü kurutma sistemi ile az elektrikle daha fazla ısı ile kurutulabilmektedir. Her renk için ayrı CAM TUPLER kullanılmaktadır. Her renk için basınçlı akıtma & temizleme sistemi bulunmaktadır. Tüm sistem icinde özel boya sirkülasyon sistemi sayesinde boya her daim hareket halindedir. Bu nedenle boyanın sistemde kuruması engellenmektedir. ONYX ve Caldera Rıp programları ile çalışabilmektedir.

Gongzheng GZC3202 SG solvent-ekosolvent baskı makınası

320 cm eninde baskı yapabilen 4 Dimatix Starfire Baskı Kafasına ( 2×2 Double Kafa) sahip dijital baskı makinasıdır. Ekonomik fiyatlı serilerindendir. Parcalanıp temizlenebilen ve parçası değiştirilebilen endüstriyel FUJI Film Dimatix STARFİRE Baskı Kafası ile 25  pikolitre ve 10 pikolitre olmak üzere iki farklı sistemde piyasaya sunulmaktadır. Saatte 129 m2 baskı hızı ile özel boya sirkülasyon ve endüstriyel negatif basınç sistemine sahiptir. Her renk için ayrı boya basınçlı akıtma & temizleme sistemi bulunmaktadır. Quartz Tube Akıllı Kurutma sistemi mevcuttur. Müşterilerimizin memnuniyetinin oldukça fazla olduğu iç/dış mekan baskı makinası olarak sınıfının en kaliteli ve hızlı makinasıdır.

Gongzheng GZF5004  solvent-ekosolvent baskı makinası

500 m eninde 4 adet Dimatix starfire 1024  baskı kafası bulunmaktadır. 7 PL olup her kafada tek renk mevcuttur.  Dual Jumbo kaucuk rulo merdane sistemi, Dijital  MPC ( Magnetic Powder Clutch ) teknolojisi ile yuksek kavrama ve tork kontrolu sayesinde üstün dayanıklılık saglamaktadir.

  • Alman Yapımı Metal Enkoder Sistemi ile yuksek hız imkanı
  • Opsiyonel Çift Taraflı Baskı Sistemi (çift kamera ile pozisyonlama teknolojisi kullanılmaktadır)

*Endüstriyel Negatif Basınç Sistemi bulunmaktadır.

* FUJI Film Dimatix STARFİRE parçalanıp temizlenebilen ve parçası değiştirilebilen endüstriyel   sahiptir.

Kurutma Sistemi: Quartz Drier (seramik kurutucu) +  Quartz Tube Güçlü kurutma sistemi ile az elektrik ile daha fazla ısı ile kurutulabilmektedir.

 

Gongzheng İç/ Dış Mekan Baskı Makinaları;

THUNDERJET C1601: 160 cm eninde EpsonDX5 baskı kafalı, Grayscale Teknolojisine sahip, dökme boya sistemli baskı makinası. Fotoğraf kalitesinde baskı yapabilmektedir.

THUNDERJET AD 1802S: 320 cm eninde 2x EpsonDX5 baskı kafalı, Grayscale Teknolojisine sahip, dökme boya sistemli baskı makinası. Otomatik kafa temizleme ve geliştirilmiş malzeme yürütme sistemi mevcut.

THUNDERJET AD 3202S: 320 cm eninde 2 x Epson DX5 baskı kafalı, Grayscale teknolojisine sahip, dökme boya sistemli baskı makinası.

Gongzheng GZS3202 bayrak baskı makinası  

320cm baskı enindeki makinamız maksimum 128 metrekare kadar çıkabilen baskı hızı endüstriyel Fuji Dimatix Starfire Baskı Kafası ile kağıt baskı ve direkt kumaş baskı makinası olarak kullanılmaktadır. Direkt kumaş baskıda dispers ve pigment boya kullanabilmektedir. Özellikle bayrak üreticileri ve ev tekstilcileri, perde sektörü GZS3202 makinasını fiskesiyle beraber almakta ve hızlı pratik kaliteli üretim yapabilmektedirler. GONGZHENG GZS3202 320 cm eninde makinamıza kafa garantisi 3 yıl olarak vermekteyiz. Yüksek kg’da kumaş ve kağıt besleme aparatı orijinal ERGOSOFT RIP programı ile tüm müşterilerimizin ve piyasanın dikkatini üzerine toplayan bir makine oldu. GONGZHENG GZS3202 fiyatı ve kalitesi ile yeni bir akım oluştururken kendine özel boyası ile hem polyester kumaş üzerine hem de transfer baskı kağıdı üzerine baskı yapabilen Türkiye’de ilk makine olma gururunu yaşatıyor.

Gongzheng GZX2004 süblime transfer baskı makinası

GONGZHENG grubunun bir yeni modeli olan GZX2004 Fuji Dimatix Starfire  baskı kafalarını kullanmaktadır. 200cm eninde saatte 245 metre kareye kadar baskı hızına sahiptir. GZX2004 makinamız transfer baskı sektöründe ekonomik boya sarfiyatı, kaliteli hızlı baskısı nedeniyle ciddi bir ivme kazandıran bir başka modelimiz olmuştur.

Print Friendly, PDF & Email