Durst yeni üretim üssü ve müşteri deneyim merkezi hizmete girdi

Durst Brixen yeni fabrika binasının açılışı 9 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Özel davetlilerin katıldığı organizasyonda Serdar Saatçıoğlu da onur konuğu olarak yer aldı.

Durst Brixen yeni fabrika binasinin açılışı 09 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Özel davetlilerin katıldığı organizasyonda Serdar Saatçıoğlu da onur konuğu olarak yer aldı. Şirket sahibleri Christoph ve Harald  Oberauch açılış konuşmalarının ardından Durst CEO’su Christoph Gamper, tesisin detayları hakkında misafirleri bilgilendirdi. Durst, uluslararası müşterilerini daha fazla, uzman bir yüksek teknoloji işletmesine dönüştürmeyi içeren 5 bin 700 metrekarelik merkezdeki Müşteri Deneyim Merkezi’ne davet edecek. Entegre konsept, yeni bir idari bloğu üretim tesisleriyle birbirine bağladığı için binanın mimarisine dahil edildi.

Durst’un yeni merkezinin pikselli cephesi, aynı zamanda, Durst’un yüksek performanslı baskı sistemlerinde dünya lideri mesajını yansıtıyor. Durst’un yeni tesisinde 700’den fazla kişiyi istihdam etmektedir ve dünya genelinde de 20’den fazla partnere sahiptir. Tarihi, 80 yıldan daha eski bir tarihe sahip olup, şu an üçüncü nesil mülkiyette olan Oberrauch ailesi ile yakından ilişkilidir. Yönetim kurulunda yakın zamanda Christof Oberrauch’un görevini oğlu Harald Oberrauch’a devrettiği bir yönetim değişikliği yapıldı. Aynı zamanda, Christoph Gamper CEO olarak atandı ve şimdi ortak mülkiyeti ile uzun zamandır kurulan işle daha güçlü bağlar kazanıldı.

Christoph Gamper konuşmasına “Durst’un uzun tarihinde çok gururlu bir gün” diyerek başladı. Gamper, “Gelecekten korkmuyoruz. Geleceği şekillendirmek için buradayız. En iyi çalışanlara, en iyi müşterilere ve en iyi teknolojiye sahibiz. İnovasyon mantığı tarafından yönlendirilen Durst, pikselden çıktıya eksiksiz çözümler sunar. Burada fikirlerin dış dünyaya aktarılması, yenilik için korumalı bir alan oluşturmak, kendilerini bir vizyona adayan çok özel insanları bir araya getirmek: bir görünüm değil, öz bir meseledir. Yeni, ilham vermek ve her zaman bir sonraki soruyu sormak için buradayız. Bizimle birlikte yürüyen tüm müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz” diye konuştu.

Print Friendly, PDF & Email