Durst’tan SuperMultipass ile yeni beşinci nesil Alpha teknolojisi

Durst’un yeni Alpha Serisi 5 190 ve 330 baskı sistemleri, malzeme taşıma, verimlilik ve malzeme çeşitliliğinde iyileştirmeler sunuyor.

Durst’un yeni Alpha Serisi 5 190 ve 330 baskı sistemleri, malzeme taşıma, verimlilik ve malzeme çeşitliliğinde iyileştirmeler sunuyor. Teknoloji platformu, her uygulama için sürdürülebilir, esnek ve ölçeklenebilir çözümler sunar, hatta yeni Durst Advanced Digital Pigment mürekkebi ile susuz tek adımlı üretime olanak sağlar.

İkili rulo da dahil olmak üzere Alpha Serisi 5 yazıcıların tümü yeni Durst Workflow Print ve Durst Analytics izleme aracıyla ilk günden itibaren bir üretim birimi haline geldi. E-ticaret işlerini entegre etme için Durst, Durst Smart Shop ile ölçeklenebilir bir çözüm sunar. Durst Profesyonel Hizmetler aracılığıyla sağlanan danışmanlık ve kesintisiz entegrasyonla desteklenen yeni iş akışı yazılımı, kullanıcılara renk yönetimi ve RIP gibi üretimdeki temel işlevlere erişim sağlar. Genişletme modülleri, “pikselden çıktıya” bir üretim süreci yaratmak için baskı sistemine entegre edilmiştir.

SuperMultipass özellikli yeni Aplha 190 / 330 Series 5, karşılaştırılabilir sistemlerden %30 daha iyi performans sağlar. Bu gelecek nesil yüksek performanslı baskı sistemleri, baskı uçlarında, mürekkeplerde, kurutma ünitelerinde ve yazılım etkileşiminde yeni tenolojileri birleştiriyor. Alpha 5 Serisi ayrıca, Alpha yazıcının yukarısına yerleştirilmiş patently bir SwiftJet Ön Arıtma Sistemine de sahip olabilir. Dijital ön hazırlık, kısa süreli ve hızlı geri dönüş işleri için özellikle değerlidir.

Alpha 5 Serisi için Durst, çevre dostu su, asit ve reaktif bazlı mürekkep sistemleri sunar. Gelişmiş Dijital Pigment, yumuşak dokunuşlu ve parlak renklerle tek adımlı bir işlem sağlayan dünyanın ilk mürekkep sistemidir. Tekstil uygulamalarında evrensel olarak kullanılır, mükemmel ışık haslığına ve ıslak sürtme haslığına sahiptir ve her türlü kumaşta kullanılabilir. Buna ek olarak, mürekkep ailesi, polyester uygulamaları için ilk tercih olan ve ev tekstili, konfeksiyon, moda, bayraklar, afişler, açık tabela ve diğer POP uygulamalarında düzenli olarak kullanılan Durst Disperse HD’yi ve ortak uygulamaların ev tekstili, konfeksiyon ve moda olduğu Durst reaktif HD’yi içerir. Tüm bu mürekkepler Oekotex 100 ve GOTS 5.0 uyumludur.

Durst Group’un Tekstil Baskısı Sektör Müdürü Martin Winkler şunları söyledi: “Alpha teknolojimizi ve gelişmiş yazılımımızı pazara sunmaktan dolayı son derece memnunuz. Kumaşlar, soft signage ve tekstil pazarları, hızlı geri dönüş kısa vadelerini ve dijital teknolojiyi kullanarak sürdürülebilirliği destekler. Artan müşteri sayımız, boya mürekkeplerinde ve su tüketiminde, üretim maliyetlerinde ve teslimat sürelerinde tasarruf sağlıyor. Durst Profesyonel Hizmetler aracılığıyla sağlanan uzman danışmanlardan ve entegratörlerden dünya standartlarında destek ve Brixen’deki merkez ofisimizdeki Müşteri Deneyim Merkezimizde kapsamlı bir eğitim ile desteklenirler.”

Print Friendly, PDF & Email