E5 Trafik Crystal Jet 180’lik Makineyi Bünyesine Kattı

E-5 Trafik, artan iş yoğunluğunu göz önünde bulundurarak makine parkurunu artırdı. Bu çerçevede Folpa’dan Crystal Jet 180’lik bir makine temin etti.  

E-5 Trafik, Trafik – İş güvenliği levha ve yönlendirme sistemlerinde Türkiye çapında hizmet vermeye devam ediyor. Bursa’nın bu alanda tek firması olma özelliği taşıyan E-5 Trafik, yaklaşık 30 yıllık bilgi birikim ve tecrübesiyle çalışmalarını sürdürüyor.
E-5 Trafik, artan iş yoğunluğunu göz önünde bulundurarak makine parkurunu artırdı. Bu çerçevede Folpa’dan Crystal Jet 180’lik bir makine temin etti.
Yeni yatırıma ilişkin E-5 Trafik’ten İlhan Işıklanmak’a sorular yönettik.

 

Efendim öncelikle bize firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

E-5 Trafik, trafik iş güvenliği levha ve yönlendirme işleri yapıyor. Bursa’nın bu alanda tek firmasıdır.
12 yıldır bu sektörün içerisindeyiz. Yaklaşık 30 yıldır bu sektörün içerisindeyiz. Bursa içerisindeki tüm trafik levhalarını biz yaptık. Isparta, Antalya, Balıkesir, Trabzon gibi birçok şehirde çalışmalarımız oldu. Son zamanlarda Kuzey Irak’ta çalışmalar yapmaktayız.

Müşteri portföyünüz kimlerden oluşuyor?

Yol müteahitlerine, karayollarına, belediyelere, köy hizmetlerine, il özel idare birimlerine çalışmaktayız. Ayrıca fabrikalara iş güvenliği levhaları, iş güvenliği malzemeleri satan firmalara da çalışmaktayız.

Yeni bir makine yatırımınız oldu. Bu yatırım hakkında bilgi verir misiniz?

Daha önceleri serigrafi tekniği ile basıyorduk. Artık bu şekilde işleri yetiştiremiyoruz. Folpa firmasından Crystal Jet 180’lik bir makine temin ettik. Gerçekten harika bir makine. Herşeye baskı yapabiliyor. Oldukça memnunuz. İşlerimizi hızlandırdı. Bir tane de Bas-Kes almayı düşünüyoruz.

Sektörün genel durumunu nasıl görüyorsunuz? 

Piyasada işler oldukça iyi durumda. İstediğiniz malzemeye kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Dijital makinelerde işlerimizi kolaylaştırdı. Artık her şey daha kolay. Kalite olarak Avrupa’yı yakaladık. Bu iş merak işidir. Severek yaparsanız başarılı olursunuz. Bizde işimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Print Friendly, PDF & Email