EDP Ödülleri sahiplerini buluyor

Dijital Teknik Dergisi’nin üyesi olduğu EDP Ödülleri, Berlin’de Fespa 2018’de sahiplerini buluyor.

27 ülkeyi kapsayan ve yarım milyondan fazla okura ulaşan Avrupa Dijital Basın Birliği (EDP) Ödülleri sahiplerini buluyor. EDP Teknik Komitesi, teknolojileri 8 ana kategoride değerlendirdi ve kararını verdi. EDP ​​Ödülleri, herhangi bir sınırlama olmaksızın tüm ürünler için açık bir yarışmadır. Son 12 ay içinde açıklanan ya da sunulan ve EDP jüri üyeleri tarafından test edilmek üzere sunulan tüm yeni ürünler ve gelişmeler katılım hakkına sahiptir.

Kategoriler belirlendi

Şimdi yarışma 2018 bitti. EDP ​​Ödülleri 2018’in kazananları belirlendi. Avrupa çapında 21 ülkeyi kapsayan, 27 ülkeyi kapsayan ve Avrupa’da yarım milyondan fazla okura ulaşan EDP üyesi, Ödül kazananları ve finalistlerini kutlar, işbirlikçileri ve katılımcıları için teşekkür eder.

2018 yılında 120’den fazla girişten sonra EDP Teknik Komitesi, sekiz ana kategoride nihai olarak 29 ürünü EDP Ödülü sahibi 2018 olarak seçti:

Yazılım Donanım

Geniş / Geniş Format Baskı

Ticari Baskı

Baskı ve Terbiye Çözümleri

Son İşlem ve Geliştirme

Sarf malzemeleri (mürekkepler ve alt tabakalar)

Eşlik eden Teknolojiler

Jüri hala kazananlar ve ürünler hakkındaki sessizliği korumak istiyor.

EDP ​​Ödülü 2018 kazananların tam listesi 14 Mayıs’ta yayınlanacak. 16 Mayıs Çarşamba günü, Ödül Töreni 2018 sırasında, EDP bu yılın EDP Ödülleri’nin tüm ayrıntılarını açıklayacak. Ayrıca 2018 sayılı EDP Raporunda yayınlanacaktır. Tören, sergi merkezinde, Salon 6.3’de Berlin’de düzenlenecek olan Fespa 2018’de gerçekleşecek. EDP ​​Ödülleri 2019 için bir sonraki teslim süresi, Temmuz 2018’de başlayacak ve sona erecek. Ürünler Mart 2019 ortalarına kadar resmen tanıtıldı.

Print Friendly, PDF & Email