Eray Reklam, Sign İstanbul’da Ziyaretçilerle Buluştu

Kurulduğu tarihten bu yana, kaliteli malzeme tedariği ve % 100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Eray Reklam, Sign İstanbul Fuarı’nda geniş ürün portföyü ile ziyaretçilerle buluştu. Oldukça verimli geçen fuarın ardından Eray Reklam Satış Yöneticisi Betül Güney ile fuara ilişkin bir söyleşi gerçekleştirdik. 

Betül Hanım, fuar nasıl geçti?

Sign İstanbul Fuarı, Eray Reklam açısından son derece verimli geçmiştir. Bügüne kadar çalıştığımız ve çalışmadığımız çok sayıda misafiri standımızda ağırladık. Eray Reklam, uzun yıllardır bu sektöre hizmet vermektedir. Fuarda bizi yalnız bırakmayan, tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

Fuarı yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçi takip etti. Fuara olan ilgiyi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Fuar alanının merkeze uzak olmasına rağmen, 4 gün boyunca binlerce ziyaretçi fuarı takip etti. Türkiye’nin dört bir yanından misafirlerimiz geldi. Sektörümüz her geçen gün büyümektedir. Sektörümüzün hangi hızla büyüdüğünü de fuar vesilesiyle daha iyi görmekteyiz.

Eray Reklam’ı sektörde farklı ve avantajlı kılan özellikler nelerdir?

Kurulduğu günden bu yana, dürüstlüğü ön planda tutarak, kaliteli malzeme tedariki ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla, çalıştığı firmalara rakip olmadan “yani imalat yapmadan ve prensiplerinden taviz vermeden”, reklam sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm Türkiye’ye malzeme tedarik eden, sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir. Eray Reklam sayısız çeşitlilikte ürünü bünyesinde bulunduran, kalitesinden ödün vermeyen bir firmadır ve bu özellikleri Eray Reklam’ı sektörde lider kılmaktadır.

Fuarda hangi ürünlerinizi sergilediniz?

Eray Reklam’ın çok geniş bir ürün yelpazesi var. Herbirinin standımıza yerleştirilmesi mümkün değildi. Bu sebeple standımıza çok fazla ürün getirmek yerine, birkaç yeni ürünümüzü sergilemek istedik. Bizim standımız daha çok müşterimizle oturup sohbet etmek üzere düzenlenmişti, istediğimiz sıcak ortamı bu şekilde oluşturmak ve  müşterilerimizi en iyi şekilde ağırladığımıza inanıyorum.

Bu arada, İstanbul’da yeni ofise geçtiniz. Bu ofis hakkında da bilgi verir misiniz?

Evet, Alibeyköy’de yeni bir yere taşındık. Güngören ve Ümraniye şubesini birleştirerek Alibeyköy’de taşındığımız depo, çok daha geniş ve ürün stoğumuzu taşıyabilecek yeterlilikte. Yeni yerimizde, müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.

ERAY REKLAM’IN FUAR YEMEĞİ GELENEKSELLEŞTİ

Öte yandan Eray Reklam fuarın 3. Günü akşamı çalışanlarına ve müşterilerine bir yemek verdi. Eray Reklam’ın müşterileri ve İstanbul, Ankara ofislerinde faaliyet gösteren çalışanların bulunduğu yemek, son derece güzel bir ortamda gerçekleştirildi. Geçen sene düzenlenen yat organizasyonunu aratmayan bu yemekte bir Eray Reklam klasiği olarak fuar güncesinde yerini aldı.

Print Friendly, PDF & Email