ERM Garaj ile aracınıza başarılı dokunuş

Adapazarı merkezli bir firma olan ERM Garaj, konusunda uzman olduğu araç kaplama ve cam filmi uygulamalarıyla adından başarıyla söz ettiriyor.

Adapazarı merkezli bir firma olan ERM Garaj, konusunda uzman olduğu araç kaplama ve cam filmi uygulamalarıyla adından başarıyla söz ettiriyor. Araç kaplama bilindiği üzere son yıllarda farklı alternatif ve renk seçenekleriyle kullanıcıların sıklıkla tercih etmeye başladığı bir uygulama olmaya başladı. ERM Garaj firmasından Erman Uyar ve Furkan Uyar ile çalışmalarına ilişkin bir söyleşi gerçekleştirdik.

ERM Garaj firması ne zaman kuruldu? Ne tür faaliyetler yürütmektedir?

Erman Uyar: Endüstriyel reklam sektöründe uzun yıllar verdiğimiz hizmeti artık kendi firmamızda yürütme düşüncesiyle 2010 yılı Ağustos ayında ERM Garaj firmasının kuruluşu gerçekleştirdik. İlk olarak sadece araç kaplama ile başladığımız bu yolculuk, bugün cam filmi, kaput koruma, araç kaplama, araç renk değişimi gibi daha spesifik konularda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 2010 yılından bu yana ciddi bir mesafe aldık. Başarılı referanslarımızla müşteri portföyümüz her geçen gün arttı.

Araç kaplama ve cam filminden hangi markaları tercih ediyorsunuz?

Erman Uyar: Araç kaplamada müşterinin talebi doğrultusunda Oracal, Avery Dennison, Unifol, 3M, Hexis gibi uluslar arası markalarla çalışmaktayız. Bu ürünleri de firmaların bayileri OTS Dijital, Milim Grup, Akoni ve Liva Reklam gibi firmalardan tedarik ediyoruz.

Her işin kendine özel incelikleri vardır. Bu anlamda sizi farklı kılan özellikler nelerdir?

Erman Uyar: Bizi bu alanda başarılı kılan en önemli etken müşteri referanslarımız olmuştur. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm uygulamalardan dolayı müşterilerin takdirini kazanmış durumdayız. Bu memnuniyet bizlere yeni müşteriler kazandırdı. Her yaptığımız iş bizim bir referansımız olmaktadır. İşimizi de severek yapıyoruz.

Araç kaplama ne zaman yapılır, neden tercih edilir?

Erman Uyar: Araç kaplama müşteri ihtiyacına göre değişim göstermektedir. Bazı müşteriler değişiklik amacıyla tercih ederken, bazı müşteriler araç boyasını koruma amaçlı uygulama yaptırmaktadır. Cam filmi uygulaması ise daha çok güneş ışığında koruma amaçlı tercih edilmektedir. Ticari taksilerin kaplama talepleri ise, sıfır aracı boyatmak yerine kaplamayı tercih ederek aracın değerini koruma amaçlanmaktadır. Aracın orjinalliğini korumak açısından folyo kaplama daha avantajlıdır.

Print Friendly, PDF & Email