Folpa İstanbul Şubesi yeni yerinde çok daha güçlü

Folpa İstanbul Şubesi, Firuzköy’deki yeni yerine taşındı. Yeni tesisin en büyük avantajı hem geniş hemde tüm lokasyonlara yakın olması.

Folpa İstanbul Şubesi, yeni yerinde şimdi daha güçlü. 2011 yılından bu yana Giyimkent’te yer alan Folpa İstanbul Şubesi, Firuzköy’deki yeni adresine taşındı. Yeni tesisin en büyük avantajı hem daha geniş hemde tüm lokasyonlara yakın olması. Dijital Teknik olarak Folpa İstanbul’un yeni yerini ziyaret ettik.  Konuyla ilgili olarak Folpa İstanbul Şube Müdürü Süleyman Vardar sorularımızı yanıtladı.

Süleyman bey, Folpa İstanbul Şubesi olarak yeni yerinize geçtiniz. Öncelikle hayırlı olsun. Bu noktada geçiş süreciyle ilgili bilgi verir misiniz?

Süleyman Vardar: Bilindiği gibi Folpa olarak İstanbul şubemizi 2011 yılında Giyimkent’te hizmete açmıştık ve o tarihten bu yana orada satış ve pazarlama faaliyetlerimizi yürüttük. Giyimkent’te makine satışının yanı sıra müşterilerimizin talebi doğrultusunda belirli ürünlere yönelik satışlarımız da oldu. Piyasadan makine ve malzeme noktasında gelen ihtiyacı daha iyi karşılamak için yerimizi büyütme kararı aldık. Bazı lokasyonları analiz ettikten sonra en doğru adresin İstanbul Firuzköy olduğuna karar vererek buraya taşındık. Yaklaşık 300 metrekareden oluşan yeni adresimizde, müşterilerimize daha iyi hizmet vereceğimize inanıyoruz. Makine satışının yanı sıra folyodan brandaya kadar sektörün ihtiyacı olan ana ürün gruplarının da satışını yapmaktayız. İstanbul çok büyük bir pazar konumunda. Folpa olarak kaliteli ürün ve hızlı termin süreleriyle ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Yeni yerimize, makine ve malzeme noktasında giriş ve çıkış oldukça kolay. Bu anlamda da bize büyük kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz. Şubemizde 5 kişilik bir ekip ve 3 araçla hizmet vermekteyiz. Folpa olarak İstanbul pazarındaki payımız her geçen gün artıyor. Artan talep doğrultusunda kadromuza yeni arkadaşlarımız katılacaktır.

Sürekli İstanbul piyasasının içindesiniz. Müşterilerinizden aldığınız izlenimler doğrultusunda sektörü nasıl görüyorsunuz?

Süleyman Vardar: 24 Haziran seçimleriyle birlikte piyasalardaki durağanlığın aşılacağına inanıyoruz. Seçim beklentisinin ortadan kalkması ile birlikte döviz kurları gevşeyecek ve yatırımlar hızlandıracaktır. Bugünden sonra iş dünyasına önemli görevler düşüyor. Her zamanki gibi daha çok çalışarak açığı kapatıp, eski günlerimize kavuşmalıyız.

Son olarak sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Süleyman Vardar: Folpa İstanbul şubesinde, Türkiye temsilcisi olduğumuz Mutoh marka dijital baskı makineleri, MOHICAN ürünleri, Cuteng lazer kesim makineleri ve reklam malzemeleri yer almaktadır.  Folpa İstanbul olarak tüm müşterilerimizi ofisimize davet ediyoruz. Şubemizde müşterilerimize hem makineler hem de ürünler noktasında yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Print Friendly, PDF & Email