Fotoğraf sanatçısı Selahattin Aygüler gelecek nesillerle yakından ilgileniyor

Beylikdüzü Borsa İstanbul Kavaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin fotoğrafçılık alanında en büyük destekçilerinden olan Selahattin Aygüler önderliğinde, Karaköy Fujifilm Eğitim Merkezi’nde Murat Koçak tarafından fotoğraf çalıştayı yapıldı.

Pimms Group Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Aygüler, gelecek nesillerin daha iyi şartlarda yetişmesi için desteğini esirgemeden sürdürüyor. Bu kapsamda İstanbul Beylikdüzü Borsa İstanbul Kavaklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile yakından ilgilenen Aygüler, okula kurduğu Fotoğraf Stüdyosu ile yakından ilgilenmeye devam ediyor. Öğrencileri sık sık ziyaret eden Aygüler, burada fotoğrafçılık konusunda öğrencilere tecrübelerini aktarıyor.

Öğrencilere teorik ve uygulamalı eğitim

Okulun fotoğrafçılık alanında en büyük destekçilerinden olan Selahattin Aygüler önderliğinde, Karaköy Fujifilm Eğitim Merkezi’nde Murat Koçak tarafından fotoğraf çalıştayı yapıldı. Öğrenciler hem teorik hemde uygulamalı eğitim alma fırsatı buldular. Her bir öğrenci Fujifilm’in en yeni makinelerini kullanarak eşsiz bir deneyim yaşadı.

Selahattin Aygüler: Desteğimiz artarak devam edecek

Pimms Group Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Aygüler, öğrencilerin önemli ihtiyaçlarından biri olan fotoğraf stüdyosunun tüm ihtiyaçlarını karşıladı. Aygüler, “Gelecek nesiller bizim her şeyimizdir. Ne kadar güzel ve başarılı şartlarda yetişirlerse, ülkemizde o derecede kalkınır, büyür ve gelişir. Bizde, çeşitli ekipman ve malzeme ihtiyaçları olduğunu öğrendiğimiz okula destek vererek eğitime bir nebze de olsa katkı sağlamak istedik” şeklinde konuştu.

 

Print Friendly, PDF & Email