Fujifilm Acuity select Serisi

Yüksek görüntü kalitesi, mükemmel tutuculuk ve sert-esnek malzemelere baskı imkanı ile Acuity Select serisi ile iç mekan işlerinizde de sorunsuz baskılar elde edersiniz.

Sert, esnek ve rulo malzemelere fotoğraf kalitesinde yaratıcı baskılar için geliştirilmiş benzersiz UV baskı makinası. Acuity Select serisi baskı makinaları yüksek performansın yanında değişik modelleri ile işinize uygun yatırım imkanı sağlar. Yüksek görüntü kalitesi, mükemmel tutuculuk ve sert-esnek malzemelere baskı imkanı ile Acuity Select serisi ile iç mekan işlerinizde de sorunsuz baskılar elde edersiniz. Güçlü bir vakum tablasına sahip olan Acuity select ile geniş bir ürün yelpazesine baskı yapılması mümkün olur.

İşinizi yeni uygulamalar ile geliştirin

Beyaz ve lak basma opsiyonu ve hatasız malzeme pozalama ile üretkenliğinizi maksimuma çıkartın. Light renk opsiyonu ile çok daha pürüzsüz renk geçişleri elde edin. Küçük damla büyüklüğü ve yüksek oranda pigment ihtiva eden mürekkepleri ile Acuity Select ince bir boya tabakası ile baskı imkanına sahip olup, minimum baskı maliyeti sunar. Fujfilm kurulum ve kurulum sonrası dönem için dünya standartlarında servis hizmeti sağlar.

Baskı Kalitesi

20 serisi güzel sanatlar veya fotoğrafik görüntülerde daha üstün bir baskı kalitesi elde etmek isteyenler için açık camgöbeği rengi ve açık eflatun rengi seçeneklerine sahiptir. Ekli bulunan pnömatik pin kayıt sistemi ile hızlı ve kolay medya yüklemesi gerçekleşmekte ve opsiyonel otomatik yazıcı kafası bakım sistemi verimliliği daha da artırmaktadır. En yeni UV lamba teknolojisi ise daha ince ve daha hassas medyaların basılmasına imkân tanımaktadır.

Vakum sistemi

Bu seri yatağın medya yüklemesini kolaylaştırmak amacıyla maskelenmesi ihtiyacını azaltmak için tasarlanmış gelişmiş bir yüksek basınçlı vakum sistemine sahiptir. Açık renkli mürekkeplerin de eklenmesiyle yeni seriye şimdi fotoğrafik ve güzel sanatlar uygulamaları için gereken göz alıcı baskı kalitesi sunan sekiz yeni model üzerinde üç kanal çeşidi de (4, 6 ve 8 kanal) dâhil olmuştur. Yeni Acuity Select 20 serisi, hem standart (2.5 x 1.25 m) hem de X2 (2.5 x 3.08 m) baskı yatağı boyutlarında ve bunların ikisi için de roll seçeneği mevcut olmak üzere müşterilerini bekliyor olacak.

 

 

Print Friendly, PDF & Email