Grenmat, yüksek kaliteli BIGPRINTER yazıcıları ile fuardaydı

Grenmat, Türkiye Distribütörü olduğu BIGPRINTER ile Fespa Berlin Fuarı’na katıldı.

Grenmat, Türkiye distribütörü olduğu BIGPRINTER firmasının Fespa Berlin Fuarı’ndaki standında misafirlerini ağırladı. Türkiye ve Avrupa’dan gelen ziyaretçilere BIGPRINTER firmasının yenilikleri ve sunduğu üst düzey teknolojiler anlatıldı. Fuarın ardından Grenmat firmasından Volkan bey sorularımızı yanıtladı.

Grenmat olarak Fespa Berlin Fuarı’nı takip ettiniz. Fuarı genel olarak nasıl buldunuz?

Başlangıç gününden sonuna kadar hareketli ve verimli bir fuar oldu. Ülkemizden de ilgi her geçen gün artıyor. Hem katılım ve ziyaretçi noktasında ülkemizin ilgisini memnuniyetle karşılıyorum. Özellikle katılım noktasındaki sayısının her geçen gün artmasını temenni ediyorum.

BIGPRINTER ile ilgili çalışmalar nasıl gidiyor?

BIGPRINTER özellik ve avantajlarıyla gerçek anlamda yatırımcı dostu bir makinedir. Endüstriyel özellikleriyle farklı ve kreatif iş beklentisinde olan kullanıcı yatırımcıların aradığı bir makine olmaktadır. Fuarda numune baskılara gören müşteriler gerçekten hayran kaldılar. BIGPRINTER markasını Türkiye pazarında tanıtarak daha bilinir ve tercih edilen bir marka haline getirme amacındayız.

Türkiye pazarına ilişkin beklentileriniz ve aldığınız mesafe hakkında bilgi verir misiniz?

BIGPRINTER markasını yaklaşık bir yıldır Türkiye pazarına sunmaktayız. İçinde bulunduğumuz yıl itibariyle hem döviz kurlarındaki hareketlilik ve hem de seçim atmosferi yatırımların ertelenmesine neden oldu. seçim sonrası piyasaların biraz daha rahatlamasını ve döviz kurlarının daha makul seviyelere geleceğini düşünüyorum. Böylece hem bizler hem de yatırımcılar daha rahat hareket edebilecek. Bu anlamda güçlü bir satış ekibi ve konusunda uzman teknik servis ekibimizle müşterilerimize hizmet vermekten dolayı son derece memnuniyet duymaktayız.

Print Friendly, PDF & Email