Handtop kullanıcıları memnuniyetlerini dile getiriyor

Türkiye pazarında PİMMS Group tarafından temsil edilen Handtop dünya pazarında olduğu gibi Türkiye’deki pazarda da kullanıcıların tarafından tercih ediliyor.

Türkiye pazarında PİMMS Group tarafından temsil edilen Handtop dünya pazarında olduğu gibi Türkiye’deki pazarda da kullanıcıların tarafından tercih ediliyor. Handtop markasına yatırım yapan bazı firmalar ve görüşlerini sizler için derledik:

Gamena Gergi Tavan / Temel Beytekin
“Makine yatırımı yapacağımız zaman hızlı ve uygun maliyetli bir makineye ihtiyacımız vardı. Handtop bu açıdan ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşıladı. Handtop ile üretime başladığımızda eskisine kıyasla kapasitemiz üç katına çıktı. Bu konuda her zaman olduğu gibi PİMMS’e güvendik; PİMMS’in gerçekten kaliteli bir makine getireceğini biliyorduk. Bu yüzden Handtop’ı tercih ettik.”

Gerall Gergi Tavan / Arif Atalay
“Gergi tavan baskılarımızda daha hızlı bir makineye ihtiyacımız vardı. Pek çok firma ile görüştük ama daha kurumsal, sektörü iyi tanıyan ve güvenilir bir firma aracılığıyla yatırım yapmak istiyorduk. PİMMS, Handtop Türkiye Distribütörlüğünü üstlenmesiyle beraber bu makineyi bünyemize kattık. Zaten teknolojisine tam güven duyduğumuz ve verimliliğine inandığımız bir makine olan Handtop’ın firmamıza kattığı üstün özelliklerden çok memnunuz.”

Karya Tekstil / Serhat Öztunç
“Parkurumuzda 3.20 ve 5 metrelik iki adet Handtop UV baskı makinesi bulunuyor. Yatırım kararı alırken fiyat ve kalite performansına baktığımızda kararımız Handtop’tan yana oldu. Çünkü Handtop, bizim için güvenilirliğini sağlayan bir marka. Makineler, Avrupalı muadillerine kıyasla baskı kalitesi, baskı hızı ve uygun baskı maliyeti ile çok üstün özellikler sunuyor.”

Odin Reklam / Mustafa Eroğlu
“Handtop bize beklentimizi karşılayan bir baskı kalitesi sunduğu kadar, müşteri açısından da beğenilerin artmasını sağladı. Handtop ile renklerde ve kalitede yakaladığımız stabil sonuçlar, artan baskı hızı ve üretim verimliliği hem çalıştığımız reklamcıların hem de müşterilerimizin memnuniyetini artırmış durumda.”

Nakkaş Cam / Abdurrahman Köksal
“Handtop HT3020 flatbed UV baskı makinesi ile birlikte tüm cam baskı uygulamalarımızda en küçük desenleri bile yüksek çözünürlükle ve yüksek netlikte elde etmeye başladık. Sınıfının en hızlı direkt cam baskı makinesi olan Handtop HT3020 ile üretimlerimiz hızlandı. Müşterilerimiz de kalite ve hızdaki bu farkı takdir ederek memnuniyetlerini dile getirdi. Biz de bugün iyi ki Handtop ile parkurumuzu yenilemişiz diyoruz. PİMMS’e de bizi bu makine ile tanıştırdıkları için çok teşekkür ediyoruz.”

Handtop UV Makineleri çok daha güçlü ve çok daha hassas

Handtop UV baskı makinelerinde gerçekleştirilen önemli güncellemeler sayesinde endüstriyel baskı sektörü artık çok daha hassas ve güçlü makine yapısına kavuşuyor.

Endüstriyel baskıda teknolojinin öncüsü Handtop tarafından, yoğun Ar-Ge çalışmaları neticesinde yakın zamanda gerçekleştirilen önemli güncellemeler ile daha fazla güç ve hassasiyet kazanan geniş format Handtop UV baskı makineleri, endüstriyel sektörün baskıda ihtiyaç duyduğu baskı becerileri göz önünde bulundurularak geliştirildi.

Handtop’ın amiral gemisi çözümlerinden olan HT5000, HT3200, HT2512, HT3116 ve HT3020 UV baskı makineleri modellerinde yapılan güncellemeler önemli iyileştirmeler içeriyor.

Kullanılan endüstriyel Kyocera kafalarda bundan böyle çift sıra simetrik dizilime geçen Handtop, bu sayede saatte 90m2’ye varan baskı hızı sunacak. Maksimum data işleme becerisine sahip kafa sistemi, bu sayede yükse hızlarda bile fotoğraf kalitesinde baskılar yapabiliyor.

Eşsiz donanım özellikleri

Handtop Ar-Ge mühendislerinin geliştirdiği yeni kontrol sistemi, normalde donanım kapasitesinin yetersizliğinden kaynaklanan Kyocera sistem hatalarını ortadan kaldırarak, çok büyük dataların bile kolaylıkla üstesinden gelebiliyor. 20 Kyocera boya kanalı ile verimliliği en üst düzeye çıkaracak olan yeni sistem, baskı hızını da %80 oranında artırıyor. Makineye getirilen bir diğer yenilik ise lineer motor yapısı. Sessiz ve sallanmayan motor yapısı, daha stabil ve kullanıcı dostu bir çözüm sunuyor. Handtop tarafından özel olarak geliştirilen LED sistem ise etkili kürleme imkanı sağlayarak, baskı sonuçlarında daha yüksek kaliteyi garanti ediyor.

Print Friendly, PDF & Email