HP Latex dijital dekor baskı özellikleriyle işiniz için yeni büyüme olanakları elde edin

HP Latex dijital dekorasyon malzemesi baskı özellikleri sayesinde işletmenize yeni fırsatlar oluşturun.

Kanıtlanmış HP Latex Teknolojisiyle hızlı ve kısa tirajlı koleksiyonlar gibi yenilikçi ve yüksek kaliteli uygulamalar sunun. UV ile mümkün olmayanı elde edin: Baskı malzemesindeki dokuları koruyun ve yumuşak geçişlerle keskin görüntüler oluşturun. Sürdürülebilirlikte daha iyi bir yaklaşım: Su bazlı HP Latex Mürekkepler önemli tüm sertifikalara sahiptir.

Verimli bir dijital üretim süreci yürütün

Bu yazıcı iş akışınıza son derece uygundur: Ruloların boyutunu değiştirmek zorunda kalmadan dijital teknolojiyle baskı alın.  1,2 ton ağırlığında 119,4 cm (47 inç) çapında büyük boy rulolara baskı alın ve otomatik eğim dengeleme özelliğinden yararlanın.  HP PrintOS uygulamalarıyla HP Latex yazıcınızı tesiste ve çevrimiçi ortamda izleyin.

Dijital dekorasyon malzemesi üretiminizi artırın

Talep üzerine toplu baskı alarak envanterinizi azaltırken tasarım portföyünüzü genişletin.  Maliyetli analog kurulumlardan, sürekli tekrarlanan uygulamalardan kaçının ve özelleştirilmiş kısa tirajlı baskı işleri oluşturun.  Proaktif ve önleyici hizmetler uygulanabilen bu akıllı yazıcıyla çalışma süresini maksimum düzeye çıkarın.

Print Friendly, PDF & Email