İNT çözümleri SIGN İstanbul’da yoğun ilgi gördü

4-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen SIGN İstanbul Fuarı’nda, geniş bir ürün portföyüne sahip olan INT Makine’nin özellikle  Valiani marka flatbed kesicileri, Unitome ısısal cilt makineleri ve Unibind – Unifoil printer yoğun ilgiyle karşılaştı.

INT Makine, nitelikli, butik ve ayrıcalıklı işlere imza atmak isteyen müşterilere hitap eden ürün portföyünü SIGN İstanbul ziyaretçileriyle buluşturdu. 4-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen fuarda, geniş bir ürün portföyüne sahip olan INT Makine’nin özellikle Valiani marka flatbed kesicileri, Unitome ısısal cilt makineleri ve Unibind-Unifoil printer çözümleri yoğun ilgiyle karşılaştı. Fuar sonrasında INT Makine Genel Müdürü Murat Bağcılar sorularımızı yanıtladı.

INT Makine olarak SIGN İstanbul Fuarı’na katılarak sektörle buluştunuz. Öncelikle bu yılki SIGN İstanbul Fuarı’na ilişkin görüş ve düşüncelerinizi öğrenebilir miyiz? Nasıl bir fuar oldu? Bu yıl ilk defa 5 gün olarak gerçekleşmesine ilişkin görüşlerinizi alabilir miyiz?

Murat Bağcılar: Fuar hem genel olarak hem de bizim açımızdan güzel geçti. İlk gün hariç diğer günler oldukça kalabalıktı. SIGN İstanbul’un Printtek Fuarı ile eş zamanlı olması ziyaretçi trafiğini artırdı. Standımızda çok sayıda misafiri ağırlama fırsatı yakaladık. Dolayısıyla çok memnun kaldığımız bir fuar oldu. Genel olarak tüm makinelerimiz ziyaretçilerin ilgisini çekti. Özellikle Valliani marka Kesici sistemi çok ilgi gördü. Yine ısısal ciltleme makinemiz yoğun taleple karşılaştık. Çok yeni müşteriler kazandık. Bu anlamda kendimize yeni bir pazar elde ettik. Memnun kaldığımız bir fuar oldu. Gelecek sene de bu fuarda yer almak isteriz.

INT Makine için 2017 yılı nasıl geçti? Yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz?

Murat Bağcılar: Bu yıl INT Makine için çok güzel ve verimli bir yıl oldu. Tüm yeniliklerimizi sektörle buluşturduk. Dolayısıyla İNT için 2018 yılının bu seneden daha iyi geçeceğine inanıyoruz. Piyasanın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan çözümlere yönelik başarılı bir ürün grubu oluşturduk. İhtiyaç halinde ürün portföyümüze yenilikler ekleyebiliriz.

Son olarak sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Murat Bağcılar: INT Makine olarak yurt içi ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Müşterilerin çalışmalarına kolaylık, hız ve kalite katacak çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Print Friendly, PDF & Email