İş dünyası ve sektörümüzün acı kaybı

MT Plastik ve MT Reklam Kurucusu Yönetim Kurulu Başkanı, Sanayici işadamı Tufan Kalkan hayatını kaybetti.

MT Plastik ve MT Reklam Kurucusu Yönetim Kurulu Başkanı, Sanayici işadamı Tufan Kalkan vefat haberi tüm sektörü derinden üzdü. Türkiye ekonomisine kazandırdığı değerlerle adından söz ettiren Tufan Kalkan, birçok insanın hayatında güzel hatırlalar bıraktı. Bulunduğu tüm çevrelerde ve özellikle çalışanları tarafından oldukça sevilen Tufan Kalkan 12 Aralık tarihinde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

MT Plastik tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: MT Displays ve Plastech, vizyon sahibi kurucusu ve CEO’su Tufan Kalkan’ı kaybetmenin yasını tutuyor. Onu tanıyan ve onunla çalışma fırsatını yakalayan şanslı olanlarımız, bir arkadaşını ve ilham verici bir akıl hocasını kaybetti. 53 gibi çok genç bir yaşta 11 Aralık 2020’de hayata gözlerini yumdu. Cenaze töreni 12 Aralık’ta yapıldı. Tutkusu ve enerjisi ile iş dünyasında sayısız yeniliğin kaynağıydı. Türkiye büyük bir sanayici dehasını kaybetti. Birçok insanın hayatına en büyük hatıralarla dokundu. Tufan Kalkan, o’nu tanıyanlar tarafından hep sevgiyle hatırlanacaktır. Tufan Kalkan’ın misyonu MT Displays ve Plastech ekipleri tarafından geleceğe taşınacaktır. Seni derinden özleyeceğiz. Eşi Elçin, oğulları Sarp, Doruk ve ailesinin geri kalanına en derin başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

 

Dijital Teknik Dergisi olarak merhum Tufan Kalkan’a Allah’tan rahmet, başta ailesi, yakınları, dostları, sevenleri, MT Plastik Yönetim Kurulu üyeleri, çalışanları ve sektörümüze başsağlığı dileriz.

Print Friendly, PDF & Email