Kala’dan Kullanıcı Dostu Laminasyon Makineleri

Kala’nın giriş seviyesi soğuk laminasyon makinesi  ‘Starter’ piyasaya sunulduğundan bu yana dünya genelinde müşterilerden bugüne kadar olumlu geri dönüşler alıyor. Kala Genel Müdürü Laurent Bouchard konuyla ilgili olarak, “Starter çok uygun bir isme sahip. Çünkü sadece bir giriş seviyesi makinesi değil aynı zamanda  Kala ‘nın yeni bir trend olmasını umut ettiği şeyin ‘başlangıcı’: tümüyle Avrupa’da tasarlanan ve üretilen uygun fiyatlı kaliteli bir makinedir” diye konuştu. 

Kala Starter

Kala Starter laminasyon makinesi tüm güncel sağlık & güvenlik ve elektrik yönetmeliklere uygundur.  Bu, 50mm ‘ye kadar kalınlığa sahip yüzeyler üzerinde eş zamanlı tek taraflı laminasyon ve yapışkanlı montaj sağlar.  108cm, 140cm ve 160cm genişliklerde modelleri vardır ve tüm modeller 100m ‘ye kadar uzunluğa sahip ruloları işleme yeteneğine sahiptir. 

Kullanıcı Dostu Ürünler Sunuyor

Laurent Bouchard şöyle devam etti: “Kullanıcı dostu Starter laminatörler tüm tabela ve afiş işleri için idealdir.  Kullanımı son derece basittir ve dolayısıyla, kullanım hataları sonucunda ortaya çıkan basılı malzeme israfını azaltır.”

Kala ayrıca, yeni Atlantic 1650 sıcak ve soğuk laminasyon makinesini de kullanıcıların beğenisine sundu. Atlantic 1650 laminasyon makinesi, baskı hizmeti sağlayıcılarının tüm iç mekan ve dış mekan laminasyon ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.  Yüksek verimlilik düşünülerek dizayn edilmiş bu laminasyon makinesinin özünde güvenilirlik ve tutarlılık vardır. Laurent Bouchard, ürünün piyasaya sunulmasının ardından şunları söyledi: “Bu yeni laminasyon makinesi en son teknolojik gelişmeleri içerecek şekilde geliştirilmiştir.  Yoğun kullanım için sağlam tasarlanmıştır ve uygulamalar açısından çok yönlülük sunar.  Mükemmel sonuçlar verir.”

Print Friendly, PDF & Email