Konak Kırtasiye’den Yeni Makine Yatırımı

Konak Kırtasiye Folpa’nın temsilciliğini yaptı Crystal Jet 320 Makinesi ile hizmet ağını genişletti.  

Konak Kırtasiye Copy Center 1990 yılında kuruldu. Küçük kırtasiye işleri ile başladı. 1994 yılından bu yana copy center işlerinde uzmanlaştı. Firma makine parkuruna Folpa’dan aldığı Crystal Jet 320 ile genişletti. Makine yatırımı ile ilgili olarak Konak Kırtasiye Copy Center Yöneticisi Oktay Konak ile bir söyleşi gerçekleştirdik.

Efendim, Konak Kırtasiye Copy Center’ın faaliyet alanları ve yatırımlarınızdan bahseder misiniz?

Firmamız 1990 yılında kurulmuştur. 1994 yılından sonra copy center konusunda ilerleme gösterdik. Renkli, siyah beyaz fotokopi, lazer çıkış, plotter baskı, ozalit, solvent baskı, laminasyon, dekota, fotoblok, sarf malzemeleri, kırtasiye çeşitleri gibi geniş bir ürün ve hizmet yelpazemiz bulunmaktadır. Son olarak Dış mekanda baskı yapabilmek için Folpa’nın temsilciliğini yaptığı Crystal Jet ürününü bünyemize kattık.

Neden Crystal Jet makinesini tercih ettiniz? 

Piyasada yaptığımız araştırmalar sonucunda Folpa’nın Crystal Jet ürününü tercih ettik. Üründen oldukça memnunuz. Hiçbir sorun yok. 320 solvent, 8 kafa makine özellikleriyle son derece verimli bir makine. Sürat ve hızlı bir makineye ihtiyacımız vardı. İç mekan kalitesinde basabilme özelliği nedeniyle bu makineyi tercih ettik.

Hizmet verdiğiniz müşteri gruplarınız nerelerden oluşuyor?

Konak Kırtasiye Copy Center olarak geniş bir müşteri portföyümüz bulunmaktadır. Birçok siyasi partiye iş yaptık. Özel ve kamu kuruluşlarına işler yaptık. 5000 – 6000 metre arasında iş çıkartıyoruz.

Folpa Reklam’dan Muharrem Işığıbol’a makineyi sorduk. 

Bu makine Crystal Jet’in 3000 serisi 320, 8 seiko kafalı bir makinedir. Konak Kopyalama Merkezi ile geçmişten gelen bir işbirliğimiz var. Yeni yatırımlarında bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Print Friendly, PDF & Email