Kurumsal Ambalaj, marka değerinizi yansıtan çantalar üretiyor

Kurumsal Ambalaj, fuar, tanıtım, etkinlik, seminer ve müşteri ziyaretlerinde kullanabileceğiniz tela ve bez çanta üretimi gerçekleştiriyor.

Kurumsal Ambalaj, her türlü bez çanta üretimi yapan ve sunduğu ürünlerle müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır. Bugün, Türkiye’nin birçok noktasında kurumsal müşterilere hitap eden Kurumsal Ambalaj, fuar, bayi toplantısı, kongre, etkinlik ve promosyon amaçlı olarak dağıtabileceğiniz çantalar üretmektedir.

Çantalar, tela, hambez, kanvas, gabardin, imperteks olmak üzere farklı kumaş seçeneklerine sahiptir. Kullanım amacına göre istediğiniz bir alternatifi seçerek, markanızın yürüyen reklamını yapabilirsiniz. Kurumsal Ambalaj, üretim öncesi ve sonrası sağladığı güvenle bez çanta pazarının tercih edilen ve aranan markalarından biri haline geldi.

Şimdi çevre dostu çanta dağıtma zamanı!

Yüzde 100 pamuktan üretilen bez çanta, doğa dostu olması sebebiyle son yıllarda herkes tarafından tercih edilmeye başlandı. Kurumsal firmalardan, son kullanıcıya kadar herkes doğa dostu bu ürünleri tercih ediyor.

Alternatif olarak promosyon amaçlı üretilen tela bez çantalar da geri dönüşüm özelliğiyle çevre dostudur. Çantalar üzerine istediğiniz baskı uygulanabilmekte.

Copy Centerlara baskısız çanta

Kurumsal Ambalaj ayrıca baskısız olarak copy centerlara sunulan bez çanta tedariği yapmaktadır. Copy Centerlar, bireyle müşterilerin çantalarını, transfer baskı yöntemiyle kişiselleştirebilmekte. Bez çanta, hediyesini kişiselleştirmek isteyenler için son derece ideal ve pratik bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Kurumsal Çanta, bez çanta üretiminin yanı sıra, sırt çantası olarak da aynı kumaşlardan üretim gerçekleştiriyor.

Kurumsal Ambalaj ürün portföyü

Kurumsal Ambalaj ürün portföyü şu ürünlerden oluşmaktadır: Hambez Çanta, Canvas Çanta, Gabardin Çanta, Sırt Çantası, Postacı Çanta, Jüt (Kanaviçe) Çanta, Makyaj Çantası, Kalemlik, Keseler, Mutfak Önlükleri.

Print Friendly, PDF & Email