LEDU Satış ve Pazarlama Müdür Mehmet Göğercin: Birçok yeniliği ziyaretçilerimizle buluşturmak için heyecanlıyız

“Müşterilerimizle biraraya gelmek bizim için çok önemli. Bu sene standımız daha etkileşimli olacak. Müşterilerle deneyimlerimiz paylaşmak istiyoruz. Etkin olduğumuz kumaş reklamcılığının nitelikli bir yayılma göstermesini hedefliyoruz”

Reklam sektörüne ışıklı kumaş kasa malzemeleri, ışık geçirgen ve diğer sınıflardaki dijitla baskı kumaşları ve yüksek performanslı LED çözümleri ve Ajohn smart alüminyum display sistemlerini sunan LEDU, yeni çözümleriyle SIGN İstanbul Fuarı’na katılıyor. Fuarla ilgili olarak LEDU Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet Göğercin sorularımızı yanıtladı.

Öncelikle okuyucularımıza firmanızın sunduğu çözümler ve firmanızda yaşanan gelişmeler hakkında bilgi vererek başlayabilir miyiz?

LEDU, Türkiye reklam sektörüne Işıklı kumaş kasa malzemleri, A.Berger Işık Geçirgen ve diğer sınıflardaki dijital baskı kumaşları, yüksek performans Led çözümler ürünleri sunmaktadır. 2015 yılında ürün çeşitliliğimiz arttırarak reklam üreticleri ile daha etkin çalışmaya başladık. A.Berger, LED ürünler yanında @john smart aluminium display sistemlerin distribütörlüğü ile kumaş display ürünlerini de müşterilerimize sunacağız. Ayrıca majestia serisi ile açıkhava ve mecra şirketleri için ekonomik ve pratik alternative ürünleri piyasaya süreceğiz.

2015 yılının ilk 6 aylık dilimi tamamlandı. Bu dilim sektörümüz ve firmanız açısından nasıl geçti?

Işıklı kumaş kasalar sektörde yeni yaygınlaşmaya başlıyor. İlk 6 Ayda global ve ulusal markaların projeleri ile oldukça hareketli geçti. Bizi en çok sevindiren ise projeler ile birlikte münferit butik işlerin yaygınlaşması oldu. İstanbul dşında da birçok üretici reklamcı güzel işlere imza attılar. Buda yılın ikinci yarısın da iş hacminin daha da artacağını bize gösterdi.

Endüstriyel Reklam sektöründe rekabet her geçen gün artıyor. Firma olarak markanızı ve hizmetlerinizi ön plana çıkarmak için ne
tür çalışmalar yapıyorunuz?

Öncelike Ürünlerimize güveniyoruz. Malzeme sağlayıcısı olarak hizmet ve destek konusunda müşterilerimizden gelen talepleri en kısa zamanda yerine getirmeye çalışıyoruz. Niş bir alanda hizmet verdiğimiz için öncelikle ulaşılabilir olmaya özen gösteriyoruz. Sektörde daha önce tedarik sorunları çok fazla yaşandı. Müşterilerimizin talpelerini ve öngörülerini dikkate alarak stok yönetiminde hassas davranmaya çalışıyoruz.

Uzun yıllardır katılım gösterdiğiniz SIGN İstanbul Fuarı’nda bu yılda yerinizi aldınız. SIGN İstanbul Fuarı’ndan bu yılki beklentileriniz neler olacak?

Müşterilerimizle biraraya gelmek bizim için çok önemli. Bu sene standımız daha etkileşimli olacak. Müşterilerle deneyimlerimiz paylaşmak istiyoruz. Etkin olduğumuz kumaş reklamcılığının nitelikli bir yayılma göstermesini hedefliyoruz.

Bu yıl fuara yönelik ziyaretçiler için ne tür yenilikleriniz olacak? Hangi çözümlerinizi sergileyeceksiniz?ledu-tasarim

Kumaş çözümler yeniliğini koruyor. Yine kumaş kasalarımız ve çeşitli kumaş kasa alternatifleri olacak. Ama bunun yanında Ajohn distribütörlüğümüz ile dünyada yeni olan bir çok akıllı sistemiz ziyaretçilerimize sergileyeceğiz. Aynı zamanda kumaş display çözümlerinin de çok ilgi çekeceğini söylebilirim.

Geçmişten günümüze baktığınızda SIGN İstanbul Fuarı sektöre ve firmanıza ne tür kazançlar sağladı? Fuarın performansından memnun musunuz?

Reklamcılığın temeli farklılıktır. Fark oluşturmak için yeniyi takip etmek gerekir. Fuarın sektör için en yeni ile buluşma noktası olduğunu düşünüyorum.

SIGN İstanbul Fuarı’na katılımcıların ve ziyaretçilerin ilgisini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ledu için büyük önem arzediyor. Özenle hazırlanıyoruz. Birçok yeniliği ziyaretçilerimizle buluşturmak için heyecanlıyız.

Son olarak sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Yeni ürün lansmanlarımızı ilk defa SIGN Fuarı’nda gerçekleştiriyoruz. Standımıza bekliyoruz.

 

Print Friendly, PDF & Email