LIYU International ve CMYK Reklam Demo Merkezi Hizmete Hazır

LIYU International ve CMYK Reklam Demo Merkezi sektörün hizmetine hazır hale geldi. Kısa bir süre sonra yapılacak açılışla misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

LIYU International ve CMYK Reklam Demo Merkezi sektörün hizmetine hazır hale geldi. Kısa bir süre sonra yapılacak açılışla misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Açılış öncesinde LIYU International ve CMYK Reklam adına Oğuz Dinçer ile bir araya gelerek demo merkeziyle ilgili bir söyleşi gerçekleştirdik.

Oğuz bey, LIYU International ile CMYK Reklam olarak Demo Merkezi hizmete girdi. Neden böyle bir Demo Merkezi’ne ihtiyaç duyuldu?

Oğuz Dinçer: LIYU International ile CMYK Reklam olarak Demo Merkezimizi sektörümüzün hizmetine sunmaktan dolayı son derece mutluyuz. Distribütörlerimiz, bayilerimiz, müşterilerimiz ve kullanıcılarımızın istedikleri zaman yılın 365 günü makine ve teknolojilerimizi yerinde inceleme fırsatı sunmak amacıyla böyle bir merkezi hizmete açmış bulunuyoruz. Demo merkezimiz, başta UV, solvent, tekstil ve LIYU International çözümleriyle donatılmıştır. Tüm çözüm ortaklarımız diledikleri zaman bilgi alma, test, karşılaştırma gibi ihtiyaç duyacakları her konuda destek olmayı amaçlıyoruz. Lokasyon olarak İstanbul’un seçilmesinin nedeni de içinde bulunduğumuzun şehirin gerçek bir ticaret merkezi olmasıdır. Misafirlerimiz için, dijital baskı teknolojilerini görme, detaylı inceleme, istedikleri ürünlerle test çıktıları alma gibi birçok avantajı sağlayacak bir merkez oluşturduk. Yine distribütörlerimiz ve bayilerimiz kendi müşterilerini buraya getirip misafir edebilirler.

Demo merkezinin detayları hakkında bilgi verir misiniz? Gelen misafirler neler bulacak?

Oğuz Dinçer: 4 katlı demo merkezimiz yaklaşık 800 metrekare alandan oluşmaktadır. Giriş katımızda 5 veya 6 makinemizi olacak. Burada makinelerimizi çalışır halde test etme, performans ve kalitesini gözlemleme fırsatı elde edecekler. Birinci katta, makineler hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilecekleri, teknik detayları öğrenebilecekler. İkinci katta, makinelerimizin baskı yaptığı, tekstil, folyo, branda, cam, mermer, ahşap, metal, PVC gibi almış farklı ürünler üzerindeki baskı örnekleri olacak. Her bir makinenin bastığı tüm örnekleri burada inceleyebilecekler. Üçüncü katımızda teknik servis bölümümüz yer almaktadır. Burada kurduğumuz sistemi ve müşteriye olan yaklaşımımızı daha net bir şekilde gözlemleme fırsatı elde edecekler. Buradan boya ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. 4’ncü katımızda ise müşterilerimizi ağırlayıp, sohbet edip, fikir alışverişinde bulunabileceğimiz bir alan oluşturduk.

Son olarak sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Oğuz Dinçer: Makine yatırımı yapmayı düşünen veya düşünmeyen tüm müşterilerimizi LIYU International ve CMYK Reklam Demo Merkezimizde ağırlamak bizleri son derece mutlu edecektir. Bu vesileyle bir fuar havasında, rahat, sakin ve ferah bir ortamda sektörümüzü Demo Merkezi’mizin misafiri olmaya davet ediyoruz.

Print Friendly, PDF & Email