LIYU International’ın Avrupa lansmanına yoğun ilgi

LIYU International Çin’in ardından Avrupa lansmanını da gerçekleştirdi.

LIYU International, Çin’deki fuarın ardından Avrupa Lansmanını da Fespa Global Fuarı’nda gerçekleştirdi. Dünya genelinde yoğun ziyaretçinin takip ettiği fuarda LIYU International standı da en çok ilgi gören firmalar arasında yer aldı. Fuarla ilgili olarak Murat bey sorularımızı yanıtladı.

LIYU International olarak FESPA Global Print Expo Fuarı’na katıldınız. Öncelikle fuara ilişkin genel bir değerlendirmenizi alabilir miyiz? Fuar beklentilerinizi karşıladı mı?

Öncelikle hem yurt içinde hem de yurt dışında bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum. Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Çin’deki fuarda LIYU International olarak bazı ürünlerimizin dünya lansmanını yapmıştık. Bu kez ise ürünlerimizin Avrupa pazarına lansmanını gerçekleştirme fırsatı bulduk.

Tanıtımı gerçekleştirdiğiniz ürünler hakkında bilgi verir misiniz? Ürünlere ziyaretçilerin ilgisi nasıldı?

Fuarda, 3 yeni ürünümüzün lansmanını gerçekleştirdik. Birinci ürünümüz hem roll to roll hem de flatbed olan hibrit modelimizdir. İkinci lansmanı yapılan ürünümüz LED UV modelimiz oldu. Son olarak üçüncü lansmanını gerçekleştirdiğimiz makinemiz 180 cm ebadına sahip LED UV çözümümüzdür. Tanıtımı gerçekleştirilen bu üç ürünümüzde ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

LIYU International dünya genelindeki yapılanması hangi noktada? Hangi ülkelere ulaşabiliyorsunuz?

LIYU International yapısında hizmet veren dünya genelinde 14 distribütörümüz var. Bunun yanında distribütörlerimizin sorumluluğunda olan alt bayi ve temsilcilikler var. Dünya genelindeki tüm distribütörlerimizi standımızda ağırladık. Güzel bir açılış partimiz oldu. Distribütörlerimizin yeni siparişlerini aldık. LIYU International olarak uluslar arası pazarda çok başarılı bir şekilde büyümemizi sürdürmekteyiz.

Gelecek döneme ilişkin yenilikleriniz olacak mı?

LIYU Internaitonal olarak Ar-Ge konusuna ciddi bütçeler ayırmaktayız. Piyasaya sunmak için hazırlanan çok sayıda yeni teknolojimiz var. LIYU olarak doğru ve kararlı adımlarla büyümeye devam ediyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Tüm distribütörlerimizle çok güzel ilişkilere sahibiz. Emeklerimizin karşılığını görmek de bizleri ayrıca memnun etmektedir. Gelecek yıla ait hazırlıklara da başlamış bulunuyoruz. Drupa 2020’de sunacağımız ürünleri belirlemeye başladık.

Print Friendly, PDF & Email