Lotus Dijital, Fedar satışlarıyla hedef büyüttü

Kaan Oğulhan Tekstil, Lotus Dijital’in Türkiye Distribütörü olduğu Fedar markasına ait 2 adet dijital baskı makinesi yatırımı gerçekleştirdi. Yeni yatırımla ilgili olarak Kaan Oğulhan Tekstil’ten Kıvanç Özburun sorularımızı yanıtladı.

Öncelikle firmanız hakkında bilgi verir misiniz? Hangi amaçlarla ne zaman kuruldu? Bugün itibariyel ne tür çalışmalar gerçekleştiriyorsunuz.

Kıvanç Özburun: 12 yıllık geçmişe sahip olan firmamız, son 8 yıldır baskı konusuna yoğunlaşmıştır. Parkurumuzda, lazerler, kalender presler ve baskı makineleri bulunmaktadır. Son olarak Fedar marka 2 adet dijital baskı makinesini de bünyemize katarak kapasitemizi iki katına çıkardık.

Lotus Dijital’den yatırımını gerçekleştirdiği Fedar marka dijital baskı makineleri hakkında bilgi verir misiniz? Neden Lotus Dijital ve Fedar markasını tercih ettiniz? 

Kıvanç Özburun:  Uzun yıllardır yüksek kapasiteli metraj baskılar yapmaktayız. Aylık 200 bin metretül baskı kapasitesine sahibiz. Bu doğrultuda makine arayışı içine girdik. Yaptığımız araştırmalar neticesinde Lotus Dijital’in Türkiye distribütörü olduğu Fedar markasının bizim için doğru tercih olduğuna karar vererek yatırım gerçekleştirdik. Muharrem beyin, hem bu alandaki tecrübesi hem de pozitif yaklaşımı nedeniyle kendisiyle çalışmayı tercih ettik. Süreç içinde bize çok destek oldu.

Muharrem bey, Kaan Oğulhan Tekstil firmasına kurulumu yapılan makinelerin teknik özellik ve avantajları hakkında neler söylemek istersiniz?

Muharrem Işığıbol: Fedar 190 cm, yeni nesil Epson 4720 4 kafalı, endüstriyel olarak tabir edebileceğimiz saatte 100 metrekare tül baskı kapasitesiyle yatırımcısını memnun eden bir teknolojiye sahip. Kıvanç bey, mevcut makinelerini yenileme ihtiyacı duydu. Bu doğrultuda kendileriyle temasa geçtik, baskı numunelerini yaptık. Çözümlerimizi anlattıktan sonra bizi tercih ettiler. Fedar markası, baskı hızı, kalitesi ve güvenilirliğiyle yatırımcı dostu makineler üretmektedir. Oluşan memnuniyetle birlikte yeni yatırımlarında da bizi tercih edeceklerine inanıyoruz.

Print Friendly, PDF & Email