Mutoh’un XpertJet 461UF / 661UF UV Masaüstü UV Yazıcı

XPJ-461UF ve XPJ-661UF yazıcılar, katma değerli kişiselleştirilmiş baskılar için artan talebe ve ticari ve endüstriyel baskı uygulamalarının ısmarlama küçük parti üretimine yanıt verecektir.

Japonya’da geliştirilen ve üretilen Mutoh XpertJet A3 + / A2 + boyutlu masaüstü flatbed  yazıcılar, genişletilmiş bir baskı alanı ve öncü yenilik gibi çeşitli ürün geliştirmelerine sahiptir.

XPJ-461UF ve XPJ-661UF yazıcılar, katma değerli kişiselleştirilmiş baskılar için artan talebe ve ticari ve endüstriyel baskı uygulamalarının ısmarlama küçük parti üretimine yanıt verecektir. Tipik uygulamalar, kişiselleştirilmiş ve / veya markalı hediyeler ve hediyelik eşyalar, ambalajlar, prototipler, dekoratif karolar, dairesel nesneler (şişeler), ödüller, figürinler ve modeller, özel bileşenler, küçük ila orta formatlı sert nesneseler ve çok daha fazlasını kapsar.

Her iki yazıcı da CMYK veya CMYK + Beyaz + Vernik konfigürasyonunda kurulabilir ve 15 cm kalınlığa kadar üç boyutlu nesneler de dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelere doğrudan baskı için uygundur. Beyaz mürekkep kullanımı sayesinde koyu renkli veya şeffaf alt tabakalara baskı yapmak da mümkündür. Özel vernik mürekkepleri sayesinde spot vernik gibi özel katma değerli sonlandırma ve hatta özel yapılar veya kabartma gibi çarpıcı özel efektler mümkündür.

Mutoh XpertJet 461UF / 661UF Masaüstü Yazıcısı Ödüllendirildi

2007’den beri her yıl Avrupa’nın dijital üretim süreçlerine odaklanan 20 önde gelen ticaret dergisi, Avrupa Dijital Basın Birliği’nde (EDP) birleşerek, Avrupa pazarına sunulan yılın en iyi ürünlerini değerlendiriyor ve ödüllendiriyor. EDP ​​Teknik Komitesi, sunulan ürünleri sundukları yeni teknik becerilerin değerine göre değerlendirir. Bu, iyileştirilmiş hız, kalite, kullanılabilirlik ve işlevsellik sağlayan veya çevresel etkinin yanı sıra kullanıcı için maliyeti azaltan bir yenilik olabilir.

Mutoh Avrupa Pazarlama Müdürü Nick Decock, “Yeni XpertJet doğrudan nesneye yazıcılarımız için bu prestijli ve çok değerli teknik ödülü almaktan gurur duyuyoruz” diyor. “EDP ödülleri, dijital baskı endüstrisindeki karar vericiler için güçlü bir referans noktası teşkil ediyor. Mutoh için bu, araştırma ve geliştirmemizin değerinin ve ürünlerimizdeki katma değerli yeniliğin müşterilerimize getirdiği tanınma ve kabulün bir simgesidir. Yeni XpertJet DTO yazıcıları, Mutoh’un yeni devrim niteliğindeki Yerel Karartma Kontrol Teknolojisi gibi çeşitli ürün geliştirmelerine sahip olup, müşteriler tek bir tabla hareketinde birden fazla vernik efekti üretebildikçe önemli bir üretkenlik ve kalite artışı sağlar ”, diye bitiriyor Decock.

Print Friendly, PDF & Email