OKI ile esnek etiket baskısında yeni bir dönem

OKI Pro Serisi Etiket Yazıcısı, bir dizi materyalde profesyonel 4 renkli (Pro1040) ve 5 renkli (Pro1050) dar formatlı baskı sunarak yaratıcılığı ve esnekliği yeni bir seviyeye taşıyor. İsteğe bağlı olarak kısa süreli renkli etiket baskı hizmetleri kârlı bir gelir akışı sağlamanın yanı sıra yeni bir müşteri tabanının kapılarını açıyor.

Basılı etiket için yeni bir renk boyutu

Beşinci renk veya ‘CMYK + 1’ opsiyonu, etiket tasarımınızda daha fazla esneklik sağlar. CMYK görüntüsünün altında opak beyaz bir arka plan yazdırarak şeffaf veya renkli etiket ortamlarında baskı yapmak artık çok kolay. Mesajınızın daima net olmasını sağlıyor ve basılan etiketiniz daha da öne çıkıyor.

Etkili etiketler için çok yönlü profesyonel etiket baskısı

Rakipsiz medya işleme kabiliyeti ile dokulu kâğıtlardan PE, PP, PET veya beyaz, şeffaf, opak ve renkli tabakalara kadar çok çeşitli ortamlara yazdırma işlemi her zamankinden daha kolay. Pro Serisi, mürekkep püskürtmeli etiket yazıcılarının kolaylıkla işleyemediği yeni malzeme türlerini kolayca işler, böylece işletmeler yaratıcı fikirlerin ve karmaşık iş türlerinin üstesinden gelebilirler. İster dış mekân kullanımlı etiketler ve dondurucu ve soğuk depo etiketleri, ister yiyecek, içecek ve ev ürünleri olsun Pro Serisi bunların hepsini ortaya koyabilir.

Kârlı, isteğe bağlı bir hizmet olarak basılı etiketler

Rakiplerinizi zengin etmeyi bırakmanın zamanı geldi. Pro Serisi etiket yazıcısı fazla eğitim gerektirmez, esnek kuruluma sahiptir ve çok çeşitli görevler için dâhili yazdırma olanağı sunar. Dakikalar içinde yeni işler hazırlayın. Kaplanmış ve kaplanmamış kâğıda veya sentetik ortamlara baskı yapın ve birden fazla iş için tek bir yazıcı kullanın. Yeni OKI Pro Serisi, kısadan orta süreli etikete kadar üretim yapmak için idealdir.

 Sağlam, su geçirmez ve UV ışınlarına dayanıklı etiketler

Pro Serisi etiket yazıcısı su altında zarar görmediği, UV ışınlarına dayanıklılığı ve sağlamlığı test edilmiş suya dayanıklı etiketler üretmek için kullanılabilir. Endüstriyel kimya sektörü etiketlemeleri ve varlık takibi için idealdir. OKI ürünlerinin Türkiye tek yetkili distribütörü Penta Teknoloji’dir.

Print Friendly, PDF & Email