Pimms Group 40. Yıl Özel Kampanyası Yoğun Talep Gördü

Selahattin Aygüler: “Bu yılki organizasyon ziyaretçi sayısı itibariyle son yıllardaki en başarılı organizasyon oldu. Dolayısıyla hem katılımcıları ve hem de ziyaretçileri memnun ettiğini düşünüyorum”

Endüstriyel reklam sektörünün öncü markası PİMMS Group, 19-22 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenen SIGN İstanbul Fuarı’nda, 40. Yılına özel kampanyalarla misafirlerini karşıladı. Alanında en iyi markalarından HP, HANDTOP ve AXIA markalarına ait son teknoloji yenilikleri sergileyen Pimms Group standı fuarın en çok ziyaretçi çeken standlarından biri oldu.

 Pimms Group Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Aygüler, Dijital Teknik dergisine yaptığı fuar değerlendirmesinde şunları söyledi: “SIGN İstanbul’a kurulduğu tarihten bu yana katılıyoruz ve destekliyoruz. Bu yılki organizasyon ziyaretçi sayısı itibariyle son yıllardaki en başarılı organizasyon oldu. Dolayısıyla hem katılımcıları ve hem de ziyaretçileri memnun ettiğini düşünüyorum. Pimms Group olarak 40. kuruluş yılı kutlamalarımız çerçevesinde fuar ziyaretçilerine özel kampanyalar sunduk. Kampanyalı ürünlere ziyaretçilerin ilgisi bizleri ayrıca memnun etti. Fuar vesilesiyle yurt içinden ve yurt dışından standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. Pimms Group olarak 40 yıldır olduğu gibi sektörün gelişmesi için çalışmaya, değer katan ürünler sunmaya devam edeceğiz”.

Handtop HT2512UV Flatbed baskı makinesi

250×122 cm baskı alanı ile tabaka ve parça malzemeye baskı yapabilen, 4-6 adet Ricoh Gen5 baskı kafası ile CMYK+Beyaz+Vernik basabilme özelliği ile yüksek hızda kaliteli baskılar için üretilmiştir.

 Handtop HT3200UV Hybrid baskı makinesi

320 cm genişlikte Hybrid özelliği sayesinde sonsuz malzeme besleme özelliğine sahiptir. Hem tabaka baskılar, hem de rulodan ruloya baskı imkanı sunar. 4-8 adet Kyocera baskı kafası ile CMYK+Beyaz+Vernik basabilme özelliği ile yüksek hızda kaliteli baskılar için üretilmiştir.

Handtop HTL3200UV Roll to Roll baskı makinesi

320 cm genişlikte rulodan ruloya baskı yapabilen, özellikle germe tavan, ışıklı tekstil kumaş ve yeni trend ışıklı kumaş baskılarında yüksek hızda kaliteli baskı için üretilmiştir. 2-4 adet Kyocera baskı kafası ile CMYK renklerinde baskı yapar.

Technojet UV Roll to Roll baskı makinesi

320 cm genişlikte 4-6 Ricoh Gen5 baskı kafalı olarak satışa sunulmaktadır.  Rulodan ruloya baskı yapabilen, germe tavan, ışıklı tekstil kumaş, duvar kağıdı üzerine baskı yapar. Opsiyonel olarak eklenen 2 ilave baskı kafası sayesinde beyaz renk ve vernik baskı ile görseller üzerinde kabartma yapar.

AXIA Leather (Deri) baskı makinesi

195 cm baskı genişliğine sahip, 4 adet Xaar1201 baskı kafası ile deri ve kumaş baskılar için Hybrid olarak özel üretilmiştir. Üzerindeki blanket özelliği sayesinde rulodan ruloya veya parça baskı işlerinde kullanılır.

AXIA Jet 1802 Eco-solvent baskı makinesi

180 cm genişlikte 2 adet Epson DX5 baskı kafası ile reklam sektöründe kullanılan folyo, branda gibi malzemelere fotoğraf kalitesinde eco-solvent boya ile rulodan ruloya baskıya uygun her türlü malzemeye baskı yapar.

HP 335 Latex Bas-Kes makinesi

HP’nin üstün latex teknolojisi ile çalışır. Bu ürün hem bas hem de kes olarak iki adet makineden oluştuğu için baskıda, normal bas-kes makinelere nazaran üretim hızı açısından daha avantajlıdır. Çünkü bir makine ürünü basarken, diğer makine de kesim işlemini yapar.

Print Friendly, PDF & Email