Prodigital, sektörel fuarları yakında takip ediyor

Prodigital, Denizli’de düzenlenen Piktech “Ege Pamuk İplik Kumaş ve Teknolojileri İhtisas Fuarı”na katıldı.

Denizli’de düzenlenen Piktech Fuarı’na katılan Prodigital, fuarda Denizli tekstil üreticisine yönelik ağırlıklı olarak pamuklu kumaşlara baskı sistemlerini tanıttı. Fuarda tanıtılan ve en çok dikkat çeken çözümlerden biri Gongzheng / GZS3202 Pamuklu Kumaş Baskı Makinesi oldu.

Gongzheng / GZS3202 Pamuklu Kumaş Baskı Makinesi Makinemiz 320cm enindeki kumaşlara baskı yapabilmektedir. Fuji’nin endüstriyel sistemiyle çalışan makinemiz bu sınıfın en iyisidir. Hızlı, hassas ve düşük boya maliyetiyle çalışmaktadır. Ayrıca bu makinenin bakım ve sarf maliyetleri oldukça düşüktür. Müşterilerin üretimlerini kolaylaştıran ve katma değerli ürünler çıkaran bir makinedir.

Mutoh Valuejet 1938WX Süblime transfer baskı makinesi Makinemiz Japon firması Mutoh’un üretimidir.Hızlı ve hassas baskılar yapabilmektedir.190cm’e kadar baskı yapan makine piyasanın çok kullandığı bir modeldir.

Gongzheng GZA1800T Süblime Transfer Baskı Makinesi Yeni sistem Japon GZA baskı kafalarını kullanmaktadır. Düşük boya maliyeti ve yüksek hıza sahiptir. Piyasadaki sıkıntılı makinelerin alternatifi olarak sorunsuz üretimler için Gongzheng firması tarafından endüstriyel kasayla piyasaya sunuldu.

Protexjet 5113 Süblime Transfer baskı makinesi Ucuz yatırımla piyasaya iş yapmak isteyenler için pazara sunduğumuz bir makinedir. Ucuz makine maliyetleri yanında ucuz sarf malzemeleri mevcuttur.

Protexjet – Transfer Kalenderi 1800T: Süblime baskının kağıttan kumaşa transferini sağlayan makine.Parça ve rulo kumaşlara transfer baskı yapabilen bir makine.

Protexjet Fikse makinesi 3200F; Polyester ve pamuklu kumaşları baskı sonrası fikse yapan makine.Makine seri üretime uygundur.Atık gazları alan filtresi mevcuttur.

Progital Genel Müdürü İbrahim Tekeş fuarla ilgili olarak şunları söyledi: “Fuarın ilki ve 3 gün olmasından dolayı biraz zayıf geçti fakat bu fuarın devamı çok yararlı olacaktır. Fuarı düzenleyen firma mümkün olduğu kadar tanıtım ve iletişime ağırlık verdi. Fakat Denizli’de fuar yapmanın zor olduğunu dikkatten kaçırdılar. Dijital baskıcı tek firma olduğumuz için gelen her müşteri standımıza uğradı, bazı bağlantılar kurduk.

Print Friendly, PDF & Email