Remifol yeni ürünleriyle SIGN İstanbul’a katılıyor

Yeni üretimini gerçekleştirdiği kesim folyoları ve mevcut ürünleriyle Remifol, 19-22 tarihleri arasında düzenlenen SIGN İstanbul 2019 Fuarı’na katılıyor.

Yeni üretimini gerçekleştirdiği kesim folyoları ve mevcut ürünleriyle Remifol, 19-22 tarihleri arasında düzenlenen SIGN İstanbul 2019 Fuarı’na katılıyor. Fuarla ilgili olarak Remifol ortaklarından Bülent Atamer sorularımızı yanıtladı.

SIGN İstanbul 2019 Fuarı’nda yerinizi aldınız. Öncelikle fuara ilişkin beklentilerinizi öğrenebilir miyiz?

Bülent Atamer: Yine bir SIGN İstanbul Fuarı’nda müşterilerimiz ve dostlarımızla birlikte olacağımız için memnuniyet duyuyoruz. Fuarın tüm sektör için hayırlı ve bereketli olmasını diliyoruz.

Standınıza gelen ziyaretçilerle hangi ürünlerinizi buluşturmayı planlıyorsunuz? Ürün portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?

Bülent Atamer: Remifol her fuara ürün portföyüne yeni ürünler katarak katılmaktadır. Bu fuarda da müşterilerimize sunacağımız yeni ürünlerimiz olacaktır.

Fuar süresince hangi ürünlerinize yoğunlaşacaksınız? Yenilik noktasındaki ürünleriniz neler olacak?

Bülent Atamer: Yeni ürünlerimiz özellikle kesim folyolarında ve kısmen de diğer ürünlerde olacaktır.

Fuardaki müşteri hedef kitleniz hangi sektörler olacak? Bu anlamda yurt içi ve yurt dışından ziyaretçi beklediğiniz şehir ve ülkeler hangileridir?

Bülent Atamer: Yerli ve yabancı pek çok misafirimiz olacak, SIGN İstanbul’un konumu gereği yabancı misafirlerimiz bugüne dek olduğu gibi çoğunlukla çevre ülkeler, Ortadoğu ve Avrupa kökenli olacaktır.

2019 yılının son çeyreğine girdiğimiz şu günlerde, endüstriyel reklam sektörünün gelişimini nasıl görüyorsunuz?

Bülent Atamer: Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar ve bölgesel derin problemler her sektörü olduğu gibi bizim sektörümüzü de etkilemektedir. Bu durumun, bundan sonra daha da kötüleşmeden,  iyileşmeye doğru gitmesi,  her açıdan sektörümüzün ve ülkemizin gelişimi için gerekli olduğunu değerlendiriyoruz.

Fuar süresince müşterilerinize sunacağınız özel kampanyalar olacak mı?

Bülent Atamer: Fuar sırasında özel kampanyalarımız olacaktır. Bu kampanyalarımızla ilgili olarak fuar süresince standımızı ziyaret eden misafirlerimizi bilgilendireceğiz.

Son olarak sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Bülent Atamer: Remifol, her zamanki vizyonu ile tüm dünyada kalitesi kabul gören, saygı duyulan bir marka ve üretici firma olarak gelişmeye ve bunu müşterileri ile paylaşmaya devam edecektir.

Print Friendly, PDF & Email