Saatler Lazer yeni yatırımında Elmas Reklam Ürünleri’ni tercih etti

Saatler Lazer, Elmas Reklam Ürünleri’nin satışını yaptığı Fiber Lazer Makinesini bünyesine kattı.

Adana’da faaliyet gösteren Saatler Lazer, Elmas Reklam Ürünleri’nin satışını yaptığı Fiber Lazer Makinesini bünyesine kattı. 750W 300×150 cm ebatlı makine 8 mm çelik kesimi, 6 mm paslanmaz çelik kesimi, 4 mm alüminyum kesimi, 2 mm pirinç kesimi yapabiliyor. Ayrıca makineye opsiyonel boru resim aparatı da eklenebiliyor. Satışın detaylarıyla ilgili olarak Elmas Reklam Ürünleri’nden Mehmet Elmas sorularımızı yanıtladı.

Öncelikle kurulumunu gerçekleştirdiğiniz makine modeli hakkında bilgi alabilir miyiz?

Adana’da faaliyet gösteren Saatler Lazer firmasına, 750W 300x150cm Fiber Lazer Makinesi satışı ve kurulumu yapılmıştır. 8mmÇelik Malzeme kesimi, 6mm Paslanmaz Çelik kesimi, 4mm Aluminyum Malzeme Kesimi,  2mm Pirinç Malzeme Kesimi yapmaktadır. Aynı zamanda opsiyonel Boru kesim aparatı eklenmektedir.

Bu makinenin kurulduğu firma hakkında detaylı bilgi verir misiniz? Firma bu makine ile ne gibi uygulamalar yapacak?

Kurulumunu yaptığımız Saatler Lazer Adana’da faaliyet göstermektedir. 400 metrekarelik bir üretim tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz bu makine ile insan gücü ile yapımı zor olan ürünleri çok kısa ve maliyeti az bir şekilde işlemektedir. Saatler Lazer, uygulamacılar, tabelacılar, sanayi esnafı ve diğer sektöre hizmet firmalara hizmet sunmaktadır.

Makinenin piyasadaki muadillerine kıyasla sunduğu avantajlar neler?

Bu makine Türkiye pazarında ilk kurulanlar arasındadır. Bir diğeri ve üst olanı İstanbul’da kurulmuştur. Başka firmalar aynı güçte olmayan makineler için daha fazla ücretler istemektedir. Ve bizim makinemizin kesimini yaptığını söylediğimiz her şeyi onların makineleri kesememektedir. Bu da bizi avantajlı hale getirmektedir. Daha önce Reklam sektöründe faaliyet gösteren Firma böyle bir yatırama karar verdi ve bizi tercih etti. Bizim ile daha önce Laminasyon Makinesi, Baskı Makineleri ve diğer ihtiyaçlarını bizden temin ettiği için memnuniyetten dolayı tercih etmiştir. Ve bizim için ilk makine olduğu için fazla kar gözetmediğimiz için bizi de tercih etmiştir.

Elmas Reklam olarak kurulum gerçekleştirdiğiniz firmalara sunduğunuz satış sonrası hizmetler hakkında bilgi verir misiniz?

Biz her zaman stoklu çalışmaktayız. Hiçbir zaman müşterilerimizi mağduriyet yaşatmamaktayız. Teknik Servis hizmeti olarak en geç ertesi gün hizmet vermekteyiz. Amacımız her zaman en iyi hizmeti sunmaktır. Bu prensip sayesinde her geçen gün yeni müşterilere ulaşmaktayız.

Print Friendly, PDF & Email