Sektör buluşmalarında ikinci turnuva heyecanı yaşandı

Sektörün ikinci buluşmasına Selahattin Aygüler, Ahmet Aydın, Reha Opak, Hasan Aktuğ, Şaban Beyler, Numan İskit, Ümit Esat Eke, Fatih Temizkan, Zeki İstanbullu, Hakan Bilgiç, Aydın Karahan ve İrfan bey katıldı. Muhabbete klasik hale gelen tavla turnuvası ile devam edildi. Oldukça çekişmeli geçen müsabakalar sonucundan Şaban Beyler ve Zeki İstanbullu final mücadelesinin galibi Zeki İstanbullu oldu.

 Sektörün, ikinci haftasonu buluşması geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Sektörümüzün öncü firma yetkilileri, hem güzel bir muhabbet ve hem de çekişmeli yarışmanın içine girdiler. Endüstriyel reklam sektöründe faaliyet gösteren firma yöneticileri, hem fikir alışverişi hem de moral motivasyon amacıyla bir araya geldi. Çok sayıda firma yetkilisinin katıldığı organizasyonda hem sektörel sorunlar hem de çözüm önerileri konuşuldu. Firma yetkilileri, iş stresinden uzak bir şekilde güzel muhabbetler gerçekleştirdiler.

Selahattin Aygüler, Ahmet Aydın, Reha Opak, Hasan Aktuğ, Şaban Beyler, Numan İskit, Ümit Esat Eke, Fatih Temizkan, Zeki İstanbullu, Hakan Bilgiç, Aydın Karahan ve İrfan bey katıldı. Muhabbete klasik hale gelen tavla turnuvası ile devam edildi. Oldukça çekişmeli geçen müsabakalar sonucundan Şaban Beyler ve Zeki İstanbullu final mücadelesinin galibi Zeki İstanbullu oldu.

Bir önceki turnuvanın şampiyonu Hasan Aktuğ’a, hediyesi Selahattin Aygüler tarafından takdim edildi. Son şampiyon Zeki İstanbullu ise plaketi Hakan Reklam’dan Hakan Bilgiç tarafından takdim edildi.

Yapılan organizasyona katılan veya katılamayan firma yöneticilerinden gelen talep doğrultusunda en kısa sürede bu tarz organizasyonların devamının sağlanması noktasında söz verildi.

Print Friendly, PDF & Email