Sektör buluşmalarında turnuva heyecanı yaşandı

Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Sektörünün 4. Sektör Buluşmasına, Pimms Group Selahattin Aygüler, Folpa Seyfettin Işığıbol, Tarsus Turkey Zekeriya Aytemur, Dijital Teknik Ahmet Aydın, BLZ Grup Reha Opak, Küp Reklam Ürünleri Hasan Aktuğ, İstanbul Reklam Şaban Beyler, Taç Reklam Ürünleri Numan İskit, HFS Fatih Temizkan, Zeki Reklam Zeki İstanbullu, Vira Dijital Barkın Övünç, Cevizlibağ Reklam Aydın İlkkan, Bless Bedri Traves ve SIGN İstanbul Ulaş Kılıç katıldı.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörünün 4. Sektör buluşması gerçekleştirildi. Sektörümüzün öncü firma yetkilileri, hem güzel bir muhabbet ve hem de çekişmeli bir yarışmanın içine girdiler.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektöründe faaliyet gösteren firma yöneticileri, hem fikir alışverişi hem de moral motivasyon amacıyla bir araya geldi. Çok sayıda firma yöneticisinin katıldığı organizasyonda hem sektörel sorunlar hem de çözüm önerileri konuşuldu. Firma yetkilileri, iş stresinden uzak bir şekilde güzel muhabbetler gerçekleştirdiler.

Sektör buluşmasına Pimms Group Selahattin Aygüler, Folpa Seyfettin Işığıbol, Tarsus Turkey Zekeriya Aytemur, Dijital Teknik Ahmet Aydın, BLZ Grup Reha Opak, Küp Reklam Ürünleri Hasan Aktuğ, İstanbul Reklam Şaban Beyler, Taç Reklam Ürünleri Numan İskit, HFS Fatih Temizkan, Zeki Reklam Zeki İstanbullu, Vira Dijital Barkın Övünç, Cevizlibağ Reklam Aydın İlkkan, Bless Bedri Traves ve SIGN İstanbul Ulaş Kılıç katıldı.

Oldukça çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda final mücadelesine geçildi. Numan İskit ve Ahmet Aydın final mücadelesinin ve turnuvanın galibi Numan İskit oldu. Numan İskit’e hediyesi Selahattin Aygüler tarafından takdim edildi.

Print Friendly, PDF & Email