Sektör moral motivasyon depoladı

Haftasonu organizasyonunda bir araya gelen sektörümüzün öncü firma yetkilileri, hem güzel bir muhabbet ve hem de keyifli yarışmanın içine girdiler. Programa katılan veya katılamayan firma yetkililerinden en kısa sürede organizasyonun tekrarlanması noktasında yoğun istek geldi.

Endüstriyel reklam sektöründe faaliyet gösteren firma yöneticileri, hem fikir alışverişi hem de moral motivasyon amacıyla bir araya geldi. Çok sayıda firma yetkilisinin katıldığı organizasyonda hem sektörel sorunlar hem de çözüm önerileri konuşuldu. Firma yetkilileri, iş stresinden uzak bir şekilde güzel muhabbetler gerçekleştirdiler.

Organizasyona, Selahattin Aygüler, Şaban Beyler, Barkın Övünç, Taner Güven, Hasan Aktuğ, Şenol Çelik, Numan İskit, Fatih Temizkan, Süleyman Vardar, Faruk Demir, Ersel Akbaş, Altuğ Öztürk, Ümit Esat Eke, Altay Altın, Bedri Trevez ve Ahmet Aydın katıldı. Muhabbete tavla turnuvası ile devam edildi. Oldukça çekişmeli geçen müsabakalar sonucundan Hasan Aktuğ ve Şaban Beyler final mücadelesinin galibi Hasan Aktuğ oldu.

Günün anısına Hasan Aktuğ’a, bir plaket ve hediyesi takdim edildi. Yapılan organizasyona katılan veya katılamayan firma yöneticilerinden gelen talep doğrultusunda en kısa sürede bu tarz organizasyonların devamının sağlanması noktasında söz verildi.

Print Friendly, PDF & Email