SIGN İstanbul 2020, sektörünün Türkiye’deki ilk Hibrit Fuarı olacak

Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Sektörü ilk kez Hibrit Fuar’da buluşuyor.

Eylül ayında 22’nci kez kapılarını açmaya hazırlanan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, sektörünün ilk hibrit buluşması olacak. Her zamanki gibi yine dünyanın dört bir yanından ziyaretçileri ağırlayacak olan fuar, bu yıl eş zamanlı olarak dijital ortamda katılımcı & satın almacı görüşmelerine de ev sahipliği yapacak. SIGN İstanbul 2020’de ilk kez uygulanacak Online B2B programı sayesinde, ziyaretçi olmak isteyip de fuara gelemeyen yurt içi ve yurt dışından profesyoneller, önceden randevulaştıkları katılımcı firmalarla, fuar sırasında online toplantılar yaparak, yeni ürün ve teknolojileri yerinde görebilecekler.

 “Henüz aylar öncesinden neredeyse tamamen dolan SIGN İstanbul, katılımcı ve ziyaretçilerine eşsiz ticaret fırsatları sunmak üzere yeni bir uygulamayı daha hayata geçiriyor” diyen Tarsus Turkey Fuar Direktörü Ulaş Kılıç, bu yılki fuarda ilk kez uygulayacakları Hibrit model sayesinde, SIGN İstanbul 2020 katılımcı ve ziyaretçilerinin, hem fuardaki stand alanında yüz yüze hem de dijital ortamda bir araya gelebileceklerini söyledi.

Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Sektörü’nün ilk hibrit fuarı hakkında açıklamalarda bulanan Kılıç; “17-20 Eylül tarihlerinde gerçekleştireceğimiz SIGN İstanbul, sektör için bir ilk olacak. Altyapısı tamamen bize ait olan Online B2B programıyla, katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz ilk kez hibrit fuar deneyimi yaşayacaklar. Amacımız, İstanbul’a gelemeyen yurt içi ve yurt dışından satın almacıların da fuarımıza dahil olmalarını sağlayarak, katılımcılarımıza ticari beklentilerinin de üzerinde bir katma değer yaratmak” dedi.

17 – 20 Eylül tarihleri arasında toplam 30 bin metrekare alanda gerçekleşecek olan SIGN İstanbul, yine endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının üretici, tedarikçi, ihracatçı ve ithalatçılarını, reklam veren firmalar, reklam ajansları, dijital baskı merkezleri, matbaacılar, tekstil üreticileri, mimarlar, mühendisler, perakende malzeme satıcıları, promosyoncular ile yurt içi ve yurt dışından satın almacılarla buluşturacak. Fuarda, dijital baskı makinelerinden serigrafi makinelerine, tekstil baskıdan lazer makinelerine, LED sistemlerinden endüstriyel reklam ürünlerine, 3D baskı teknolojilerinden görsel iletişim ve sergileme ekipmanlarına kadar tüm yenilikler bir arada sergilenecek.

Sektörünün ilk Hibrit Fuarı olacak SIGN İstanbul 2020 hakkında detaylı bilgi için www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Print Friendly, PDF & Email