Şirin Reklam yeni yatırımlarla büyüyor

Faaliyetlerini duba, bayrak ve trafik olarak 3 gruba ayıran Şirin Reklam, üretim tesisini genişletti, aynı zamanda kapasitesini de artırdı.

Duba, bayrak ve trafik olarak faaliyetlerini 3 bölümde sürdüren Şirin Reklam, üretim tesisini genişletti, aynı zamanda kapasitesini de artırdı. Ürünlerin yüzde 95’ini üreten Şirin Reklam’ın çalışmalarıyla ilgili olarak İlhan Usta sorularımızı yanıtladı.

İlhan bey, tesisinizi genişlettiniz. Gerçekleştirdiğiniz yatırımlarla ilgili bilgi verir misiniz?

İlhan Usta: Toplamda makine parkurumuzda 8 adet dijital baskı makinesi bulunmaktadır. Solvent ve eko solvent olarak 6 adet bayrak makinemiz var. Yine 3 adet fikse makinemiz var. Baskı, dikim, montaj, lojistik, sevkiyat olmak üzere 30 kişilik bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her geçen gün büyümekteyiz. Yeni yerimizde 1.500 metrekarelik bir alana sahibiz. Çok ciddi bir kapasiteye ulaştık. Tanıtım çalışmalarımıza da yoğunluk vereceğiz. Hem dergi hem fuar katılımlarımızla pazarımızı genişletmeye çalışacağız. SIGN İstanbul Fuarı’nda yerimizi alacağız. Türkiye genelinde müşteri ziyaretlerine ağırlık vereceğiz. Ciddi bir yatırım gerçekleştirdik. Her şeyimizle işgüvenliğine uygun haldeyiz. Tüm yatırımlarımızı en son teknolojiyi kullanarak gerçekleştirdik. Kullandığımız bilgisayarlardan, baskı makinelerinin kullandığı boyalara kadar hep en iyisini tercih ettik. Müşterilerimiz çalışmalarımızdan ve bizlerin hizmetinden memnun olduğu için her geçen gün müşteri porftöyümüz artıyor. Bu güvene layık olmak için daha iyisini hedefliyoruz.

Duba konusunda hangi noktadasınız?

İlhan Usta: Şirin Reklam olarak duba konusunda ciddi bir noktaya ulaştık. Makinelerimizi tam kapasite ile çalışıyor. O pazarda öncü ve lider konumumuzu korumaktayız. Şirin Reklam çatısı altında, Duba, Bayrak ve Trafik olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Üretimlerimizin % 95’i kendi imalatımızdır. İmalatımız olmayan kısım ise üretime ihtiyaç duyulmayan bir gruptur.

Sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

İlhan Usta: Şirin Reklam olarak bugüne kadara sektörde elde ettiğimiz kazancımızı yine bu sektöre yatırmayı tercih ettik. Yeni teknolojiyi tercih ettik, böylece kalite çıtamızı her geçen gün yükseklere çıkardık. Bundan sonra aynı vizyon ve prensiple yolumuza devam edeceğiz.

 

Print Friendly, PDF & Email