SNJ Reklam İstanbul’da Şube Açıyor

12278677_10153466078867599_6556882953353995729_nAlanında güçlü bir makine parkuruna sahip olan SNJ Reklam, İstanbul Şubesini UV Baskı Merkezi olarak hizmete açıyor.

Antalya’da faaliyet gösteren Sinerji Reklam, İstanbul şubesini hizmete açıyor. Konuyla ilgili bilgi veren Sinerji Dijital Genel Müdürü Kubilay Küpür, “Sinerji Reklam olarak 2004 senesinde 20 metrekarelik alanda kurduğumuz atölyemiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda büyüyerek bin 200 metrekarelik bir alanda teknoloji ve yeni çizgiler ile hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan uzman kadromuz ile doğrudan müşteri odaklı çalışmak ve bu çalışmalarımızda üretim kapasitemizdeki kaliteyi yüksek seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.

İstanbul Şubesi hizmete giriyor

“Sinerji Reklam kurulduğu günden bu yana büyük bir hızla ilerlemiş ve kendine hep daha büyük hedefler seçmiştir” diyen Kubilay Küpür, bu hedefler doğrultusunda İstanbul’da bir şube açmaya karar verdiklerini söyledi.

İstanbul Şubesi’nin UV Baskı Merkezi olarak hizmet vereceğini söyleyen Küpür, “Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri ve uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Sinerji Reklam, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen Sinerji Reklam konusunda uzman personeli ile de fark oluşturur. Makina parkurumuzda, HP FB700 UV baskı makinası, HP Latex Baskı, Laminasyon Makinası, Forex kesim Makinası, Lazer kesim Makinası bulunmaktadır. İstanbul Şubemizde, HP FB700 UV Baskı makinesi ile fark oluşturacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Print Friendly, PDF & Email