Süper geniş formatlı inkjet yazıcı teknolojisi: EFI Vutek GS5500LXR Pro

UltraDrop teknolojisiyle ödünsüz bir tasarım sergileyen LED EFI Vutek GS5500LXR Pro yazıcı, yenilikçi teknoloji ve sıradışı performansın mükemmel bir kombinasyonunu sunarak uzun yıllar boyunca başarılara koşmanızı sağlar.

Vutek GS5500LXR Pro özellikleri

8 renk ve isteğe bağlı beyaz mürekkep baskı. Gerçek 600 dpi ve 1000 dpi çözünürlük. Güçlü LED kürleme teknolojisi. Gri ölçekli 7pl ultradrop teknolojisi. Orion işletim sistemi. 3M MCS garantisiyle EFI Vutek GSlxr 3E SuperFlex UV Mürekkep. Dış mekan için saatte 260 metrekareye varan çıktı. Saatte 88 metrekareye varan yüksek kaliteli P-O-P çıktısı. Single-Pass çok katmanlı baskı. Talep üzerine standart birden fazla kuyruk işlevi. İsteğe bağlı otomatik çift taraflı baskı kapasitesi. Fiery XF production RIP ve renk yönetimi iş akışına sahip Fiery proServer. Fiery XF RIP ile yazıcı arasında çift yönlü iletişim özelliği. Yerel JDF bağlantısı üzerinedn EFI webden yazdırma ve MIS/ERP çözümleriyle sorunsuz entegrasyon. Yazıcınız, Fiery proServer donanımı ve Fiery XF yazılımınızı kapsayan gelişmiş hizmet programı (ESP) garantisi.

Çevreye duyarlı LED teknolojisinin gücü

Akıllıca tasarlanmış soğuk kürleme LED teknolojisi, daha az efor sarf ederek daha fazlasını yapabilmenizi sağlar. Daha yüksek marjlı işler sunarak kar fırsatlarınızı artırmanın yanı sıra işletim maliyetlerini ve çevreye verilen zararı da düşürün: Daha düşük maliyetli veya katma değer sağlayan özel malzemeler de dahil, desteklediğiniz alt malzeme aralığını genişletir. Anında açılma – kapanma özelliği ve daha az bakım gereksinimiyle çalışma süresini ve üretkenliğini yükseltir. Bir Fogra araştırmasına göre % 82 daha az enerji tüketimi ve daha az sarf malzemesiyle işletim maliyetlerini düşürür. Tutarlı renk çıktısı ve kolay işletim özelliğiyle atık miktarını azaltır. Uçucu organik bileşenleri, güç tüketimini, atıkları ve sarf malzemelerini azaltarak çevre dostu bir baskı çözümüne yönelik müşteri beklentilerini karşılar.

UltraDrop teknolojisi

Yüksek taleplere sahip müşteriler üstün kalite, üstün canlılık ve üstün özellikler ister. EFI’nin UltraDrop teknolojisi işte bu sebeple daha küçük damla boyutları ve daha hassas kontrol imkanı sunuyor.

Her nokta pozisyonunda gerçek çok damlalı hedefleme özelliğine sahip yerel 7 pl yazıcı kafaları. 4 seviyeli gri ölçek ve iki mürekkep yoğunluğu seviyesiyle belirgin çözünürlük ve yüksek tanımlama kalitesi. Gölgeler, değişim aşamaları ve geçişlerde olağanüstü yumuşaklık. Tüm baskı modlarında daha az uydu ve daha yüksek netlik sayesinde hem standart hemde renk çakıştırmalı tipte 4 noktalı metinle harika metin kalitesi.

Etkileyici mürekkep performansı

EFI Vutek GSLXR 3M SuperFlex UV mürekkep, geniş bir renk gamutu sunup Vutek sisteminizle maksimum güvenilirlik ve performans sergilemekle kalmaz, aynı zamanda filo ve araç grafikleri, dış mekan uygulamaları gibi çeşitli alanlarda da müthiş bir esneklik sağlar. Solvent benzeri genişleme özellikleri gösterir ve ısıyla yerleştirmeye çatlamadan dayanır. Dış mekan uygulamaları, araç giydirmeleri ve dokulu yüzeyler üzerinde grafik uygulamaları için idealdir. 3M esnek malzeme üzerine ortak marka EFI ve 3M UV mürekkepler ile baskı yapıldığında sektör lideri 3M MCS garantisi sunar.

Print Friendly, PDF & Email