UniFoil Yazıcı ile ürünlerinizi kişiselleştirin

Türkiye temsilciliğini İNT Makine’nin yürüttüğü UniFoil Yazıcı ile, kitap, ajanda, defter gibi birçok ürünü kişiselleştirip, farklı renklerde baskı yapmanızı sağlıyor.

Altın ve gümüş baskı pahalı ve çok vakit harcayan bir süreçti. Türkiye temsilciliğini İNT Makine’nin yürüttüğü UniFoil Yazıcı, parlak altın ya da gümüş baskılardaki bu süreci çok kolay hale getiriyor. Unibind, kitap, ajanda, defter gibi ürünleri kişiselleştirme imkanı sağlıyor. Yeni UniFoil Yazıcı, kitaplarınızı, defterlerinizi, ajandanızı, rehberinizi kişiselleştirmenize olanak sağlıyor. UniFoil Yazıcı herhangi düz bir zeminde, dijital dosyadan doğruca yaldız çıktısı alabileceğiniz dijital bir yazıcıdır. UniFoil Yazıcı’yı bilgisayarınıza bağlayıp yazılımı indirin ve baskıya başlayın.

Farklı renkler, farklı yüzeyler

UniFoil Yazıcı ile farklı renklerde baskı yapabilirsiniz: Metalik Altın, Gümüş, Siyah, Mavi ve Kırmızı. UniFoil Yazıcı ile çelik kristal, çelik mat, çelik kitap, UniFlex kılıf, UniHard kılıf, deri kitaplar ve çeşitli düz materyaller üzerine baskı yapabilirsiniz. Ayarlanabilir basınç sayesinde düz, pürüzsüz, yarı-pürüzsüz ve boyalı zeminler üzerine baskı yapılabilir.

Kullanımı kolay yazılım

Fişi takıp yazıcıyı masanızın üzerine koyun, yazıcıyı bilgisayarınıza bağlayın, yazılımı indirin ve yazdırmaya başlayın. Karmaşık kurulum prosedürleri yok. Otomatik güncelleme özelliği sayesinde her daim en son özelliklere sahip olacaksınız.

Uygun maliyetli üretim

Eşsiz üretim işlemi sayesinde UniFoil Yazıcının boyaya ya da mürekkebe ihtiyacı yoktur. İlk baskınızdan itibaren üretim maliyetiniz sabit olacak, böylece size eşsiz bir avantaj sağlayacak: küçük işlerde düşük maliyetli kişiselleştirme.

 Çok yönlü

UniFoil Yazıcı çok yönlüdür. İstediğiniz her yüzeye metin, çizim, logo, özel yazı tipleri basabilirsiniz. Hatta kitap sırtlarına, normal ve kartvizit kâğıtlarına bile baskı yapabilirsiniz.

Özellikler

* Çözünürlük: 300×300 dpi

* Hız: saniyede 2,5cm’ye kadar  (1inç/saniye)

* Baskı alt maddesi: düz, pürüzsüz, yarı-pürüzsüz ve boyalı zeminler

* Maksimum yüzey genişliği: 380mm en x 330mm uzunluk (15inç x 13 inç)

* Standart yaldız renkleri: Metalik Altın, Gümüş, Siyah, Mavi ve Kırmızı

Teknik özellikler

* Makine boyutu: 680x510x290mm (27inç x 20inç x 11,5inç)

* Yazıcı tablasının boyutu: 400mm x 350mm (16” x 14”)

* Ağırlık: 25kg (55lbs)

* Bilgisayar bağlantısı USB 2.0 kablosu

* İşletim sistemleri: Windows XP, Vista, 7 ve 8

* Elektrik tüketimi: max 72 Watt

 

Print Friendly, PDF & Email