Yazım Reklam, kalitesinden emin olduğu ürünleri pazara sunuyor

Yazım Reklam, geçtiğimiz ay yine yoğun bir program içindeydi. Çin’de gerçekleştirilen iki fuarı ziyaret eden Yazım Reklam Genel Müdürü Muharrem Yıldırım, ardından çeşitli üretici firmaların tesislerini ziyaret etti.

Yazım Reklam, geçtiğimiz ay yine yoğun bir program içindeydi. Çin’de gerçekleştirilen iki fuarı ziyaret eden Yazım Reklam Genel Müdürü Muharrem Yıldırım, ardından çeşitli üretici firmaların tesislerini ziyaret etti. Program dönüşü Yazım Reklam Muharrem Yıldırım ile yaptığı çalışmalarla ilgili bir söyleşi gerçekleştirdik.

Muharrem bey, yoğun bir Çin programı gerçekleştirdiniz. Çin’e gerçekleştirdiğiniz programla ilgili bilgi verir misiniz?

Bu yıl Mart ayında Çin’de iki ayrı fuar vardı. İlk olarak bu fuarları ziyaret etme fırsatı buldum. Fuar sonunda çeşitli üretici firmaları ziyaret ettim.

Gerçekleştirdiğiniz ziyaretler ve detaylarını öğrenebilir miyiz?

Üç ayrı şehirde, birçok firmayı ziyaret etme zamanım oldu. Bunlardan bazıları uzun yıllardır çalıştığımız üretici fabrikalar, bazıları ise ürünlerini izlediğimiz veya fuarda tanıdığımız firmalardı.

Yenilik noktasında sektöre ne gibi haberleriniz var?

Bu yılda belki çok yeni ürün denilemez ama, performansı daha yüksek birkaç yeni üretimi ürün gamımıza ilave ediyoruz. Bana göre en yenilikse uzun yıllardır çalıştığım, denediğim ürünlerin yenilenmesi geliştirilmiş olanlarıyla devam edecek olmamızdır.

Fuarlara ilişkin düşünceleriniz nelerdir? Bu yıl katılmayı planladığınız fuarlar hangileri olacak?

Gerek ülkemizde gerek ise yurt dışında yapılan sektörel fuarlara katılımın şart olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle Çin’de de yapılan fuarı da ziyaret ettim. Önümüzde Almanya, Kore, Vietnam fuarları var, kısmetse ziyaret edeceğiz. Yine geleneksel SIGN ve Fespa fuarlarında şimdiden yerimizi aldık. İlk kez katılıyormuşçasına heyecanlı ve yeniliklerimizi paylaşmak için çalışmalara şimdiden başladık.

2018 yılında sektörümüzle ilgili öngörüleriniz nelerdir? Firma olarak ne tür adımlarınız olacak? Yenilik noktasında neler sunacaksınız?

2018 yılı diğer yıllarda olduğu gibi sektörümüze yenilikleri, beklentileri ve bereketi umarım bu yılda beraberinde getirir. Uzun yılların verdiği birikim ve tecrübeyle Yazım Reklam olarak yine yenilikçi, kendi çizgisinde, özel müşterileri ile tedarikçileri ile yoluna devam edecek. Dediğim gibi yenilikleri takip elbette ediyoruz ama kalitesinden emin olduğumuz uzun yıllardır satışını yaptığımız sonuçları herkesi mutlu eden garantili ürünlerin üzerinde çalışıp performanslarını yükselttirerek yolumuza devam etmek şuan ki atmosferde daha iyi görünüyor.

Son olarak yatırımcılara, kullanıcılara veya sektörümüze vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Sektör olarak aslında çok şanslıyız ülkede, dünyada ne yaşanırsa yaşansın sektör bir şekilde kendini yeniliyor hep diri kalıyor buda işimize hep odaklı kalmamızı sağlıyor. Bu yılda etrafımızda yaşanan bazı olumsuzluklara rağmen moralimizi bozmadan, panik yapmadan işimize odaklanıp yolumuza devam ediyoruz. Umarım tüm meslektaşlarımız için hayırlı, bol kazançlı bir yıl olur.

Print Friendly, PDF & Email