Zirve Reklam’ın tercihi de İstanbul Reklam Ürünleri oldu

DSCF6068Zirve Reklam, İstanbul Reklam’ın satış ve pazarlamasını yaptığı LED UV dijital baskı makinesini bünyesine kattı.  

Ankara’da faaliyet gösteren Zirve Reklam, İstanbul Reklam firmasının Ankara Bayisi olan Binka1 Reklam’dan bir UV makinesi yatırımı yaptı. Yatırımla ilgili olarak Zirve Reklam ortakları Kemal ve Ferhat Bey, İstanbul Reklam Genel Müdürü Şaban Beyler ve Ankara Bayisi Binka1 Reklam’dan Devrim beyle bir araya geldik. Yatırım detayları hakkında yetkililerden bilgiler aldık.

Kemal Bey, öncelikle bize Zirve Reklam hakkında bilgi verebilir misiniz? Ne zaman kuruldu? Ne tür çözümler sunmaktadır?

Kemal Bey: Zirve Reklam 2015 yılında kurulmuştur. 15 yılı aşkın süredir bu sektörün içinde, hizmet vermekteyiz. Firmamız, kurumsal firmalara, baskı, kopyalama ve kırtasiye hizmeti sunmaktadır. Dijital sektör yenilik odaklı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir. Bu yenilikleri de yakından takip etmekteyiz. CNC, solvent, UV gibi makine parkurumuz oldukça geniş. Tüm ihtiyaçlarımız kendi bünyemizde çözebilmekteyiz. Son olarak bünyemize bir UV makinesi ekledik. Bu yatırımı İstanbul Reklam’ın Ankara bayisi Binka1 Reklam aracılığıyla gerçekleştirdik.

UV dijital baskı makinesine ait yatırım süresinden bahseder misiniz? Yatırımın amacı ve memnuniyetine ilişkin görüşleriniz nelerdir?

Kemal Bey: Biz Ankara’da Binka1 Reklam’dan Devrim beyin aracılığıyla İstanbul Reklam ile tanıştık. Şaban Beyler ve Onur Beylerin aracılığıyla bu makineyi bünyemize kattık. Yatırımdan dolayı son derece memnunuz. Bu noktada her türlü desteği sağladılar. Gün geçtikçe iş potansiyelimiz artıyor. Daha önceki tecrübelerimize istinaden ciddi araştırmalar yaptık. Şaban Beyler, bize çok güzel bir şekilde destek sağladı. Doğru yatırımı yapmamız konusunda ciddi emek harcadı. Satış öncesinden satış sonrasına kadar bizzat ilgi gösterdi. Makinenin baskı kalitesi, hızı, performansı, servisi noktasında hiçbir sorunumuz yok.

DSCF6066Ferhat bey, piyasaları nasıl görüyorsunuz?

Ferhat Bey: Reklam sektörü sürekli kendini yeniliyor. Bizim gibi yatırıma önem veren firmalar büyümesini sürdürüyor. Ankara piyasası oldukça hareketli olmasının yanında ciddi bir rekabette yaşanıyor. Bu rekabette hizmet kalitemizle ön plana çıkıyoruz. İşimizi düzgün yaptığımız sektörümüzde firmalarımızla büyümeye devam edecek. Dürüst ve samimi olduğumuz sürece önümüz her zaman açık.

Devrim bey, Binka1 Reklam olarak İstanbul Reklam’ın Ankara bayiliğini yürütüyorsunuz. Zirve Reklam’a kurulumu yapılan makinenin özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Devrim Bey: Zirve Reklam, kurulduğu tarihten bu yana hızlı büyüyen bir firmadır. Zaman içinde daha büyük projelere imza atacağına inanıyorum. Kendilerini sürekli yeniliyorlar. Makine yatırımında kalite ve süreklilik çok önemlidir. Bayisi olduğumuz İstanbul Reklam, sektöre her zaman kaliteli çözümler sunmaktadır. Burada kurulumu yapılan UV makinesi üst düzey teknolojiye sahiptir. Baskı kalitesi ve dayanıklılık süresi son derece mükemmeldir. 200×300 ebatlı, flatbed, aynı zamanda 13 cm kafa yüksekliğine sahip.

Şaban Bey, son olarak sizlerin görüşlerini alabilir miyiz?

Şaban Beyler: UV grubunda JHF firmasının çözümlerini Türkiye pazarına sunmaktayız. JHF, elektroniğinden yazılımına kadar çok güçlü bir firma. Yatırımı yapan müşterilerimiz çok memnun. Servis sıkıntısı çıkarmıyor. Hibrid, LED seçeneklerinin yanı sıra farklı ebatları da mevcut. Hibrid modelini Bolu’da bir müşterimize kurmuştuk, LED modeli Zirve Reklam’a kuruldu. Yakın zamanda kurulumu yapılacak makinelerimiz var. Zirve Reklam firmasını bizi tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Print Friendly, PDF & Email