Zund ve Inca yenilikçi çözümler sunmak için iş birliği yapıyor

Zund UK ve Inca Digital, her iki şirketin de tabela, grafik ve ambalaj sektörlerindeki müşterilere tam otomatik baskı, kesme ve robotik boşaltma iş akışı çözümleri sunmak için birlikte çalıştığını görecek, inovasyona dayalı yeni bir işbirliği oluşturdu.

 

Zund UK ve Inca Digital, her iki şirketin de tabela, grafik ve ambalaj sektörlerindeki müşterilere tam otomatik baskı, kesme ve robotik boşaltma iş akışı çözümleri sunmak için birlikte çalıştığını görecek, inovasyona dayalı yeni bir işbirliği platformu oluşturdu.

SCREEN Graphic Solutions grubunun bir parçası olan Inca Digital, mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve otomasyon çözümleri üretmektedir. Zund, dijital kesim ekipmanı üretir. Her iki şirketin teknolojisinin sinerjisi, ‘müşterilerin ve son kullanıcıların, en yüksek kalite seviyelerini korurken kesintisiz, entegre bir iş akışı yoluyla verimliliği ve üretkenliği daha da artırmasını sağlayacak.

Zund İngiltere’nin satış ve pazarlama müdürü Dean Ashworth, “Bu yenilikçi ortaklık sektör için çok önemli ve işbirliğimizin müşterilerimize benzersiz, üst düzey bir baskı ve kesim iş akışı deneyimlemelerine olanak tanıyacağından memnunuz” şeklinde açıklamada bulundu.

Inca Digital’in ürün ve çözümlerden sorumlu müdürü Matt Brooks, “Müşteri ihtiyaçlarına özel yenilikçi çözümler sunmak için Zund ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

 

Zund and Inca team up to deliver innovative solutions

Zund UK and Inca Digital have formed a new innovation-based partnership that will see both companies working together to offer customers in the signage, graphics and packaging industries fully automated print, cut and robotic offload workflow solutions.

Part of the SCREEN Graphic Solutions group, Inca Digital manufactures inkjet printers and automation solutions. Zund builds digital cutting equipment. The synergy of both companies’ technology will ‘enable customers and end users to further enhance efficiencies and productivity through a seamless, integrated workflow whilst maintaining the highest levels of quality.’

‘This innovative partnership is very important to the industry and we are pleased that our collaboration will allow our customers to experience a unique, high-end print and cut workflow,’ said Dean Ashworth, Zund UK’s sales and marketing manager.

Matt Brooks, head of products and solutions at Inca Digital, added, ‘We are excited to partner with Zund to offer innovative solutions tailored to our customer needs.’

Print Friendly, PDF & Email