8. Sektör Buluşması Gerçekleştirildi

Küp Reklam Ürünleri ev sahipliğinde gerçekleştirilen 8. Sektör buluşmasındaki tavla turnuvası her zamanki gibi çekişmeli ve heyecanlı geçti.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörünün 8. Sektör buluşması İstanbul’da gerçekleştirildi. Sektörümüzün öncü firma yetkilileri, Küp Reklam Ürünleri ev sahipliğinde hem güzel bir muhabbet ve hem de çekişmeli bir yarışmanın içine girdiler. Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektöründe faaliyet gösteren firma yöneticileri, hem fikir alışverişi hem de moral motivasyon amacıyla bir araya geldi. Çok sayıda firma yöneticisinin katıldığı organizasyonda hem yaşanan son gelişmeler ve hem de çözüm önerileri konuşuldu. Ardından oldukça heyecanlı geçen tavla turnuvasına geçildi. Bu buluşmanın mücadeleleri de oldukça çekişmeliydi.

Turnuvaya Küp Reklam Hasan Aktuğ, Pimms Group Selahattin Aygüler, Taç Reklam Ürünleri Numan İskit ve Hüseyin İskit, İstanbul Reklam Şaban Beyler, Yazım Reklam Muharrem Yıldırım, 2E Teknoloji Altay Altın, Vira Dijital Barkın Övünç, HSF Reklam Fatih Temizkan, ve Dijital Teknik Ahmet Aydın katıldı.

İstanbul Reklam Şaban Beyler ve Taç Reklam Hüseyin İskit final mücadelesi de oldukça heyecanlı bir şekilde tamamlandı. Final mücadelesinin galibi Şaban Beyler oldu. Final ödülü Selahattin Aygüler tarafından Şaban Beyler’e takdim edildi.

Print Friendly, PDF & Email