Avery Dennison’dan araç kaplamada yeni renkler

Araç giydirme için en son Avery Dennison Supreme Sarma Filmi ilaveleriyle tanışın. Yeni renkler. Yeni ilham. Avery Dennison’dan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Yine en son otomotiv renk trendleriyle liderlik ediyoruz. Daha güçlü bir görünüm için daha derin pigmentlerle. Daha yoğun renkler ve büyüleyici metalikler. Beş yeni Üstün Sarma Filmi rengine hoş geldiniz: Parlak Volkanik Siyah, Saten Metalik Siyah Kaya Grisi, Parlak Aqua Mavi, Mat Metalik Yosun Yeşili, Saten Metalik Uzay Gümüşü. Easy Apply RS Teknolojisi sayesinde üstün performans, hızlı ve kolay uygulama ve çıkarılabilirlik ile Avery Dennison Supreme Sarma Filmi serisi, hızlı ve basit konumlandırma ve hava kabarcığı içermeyen uygulama sağlar. 12 yıl dayanıklılığa sahip 80 mikronluk premium dökme araç sarma filmi, kalabalıktan sıyrılmak üzere tasarlanmış tam ve kısmi araç kaplamaları için idealdir. Üstün performans, uygulama kolaylığı ve uygunluk sağlarken araçları sanat eserlerine dönüştürün.

Avery Dennison add five new Supreme Wrapping Film colours

Introducing the latest Avery Dennison Supreme Wrapping Film additions for car wrapping. New colors. New inspiration. Again we’re leading with the latest automotive color trends. With deeper pigments for a more powerful look. More intense colors, and mesmerizing metallics.

Welcome to five new Supreme Wrapping Film colors: Gloss Obsidian Black, Satin Metallic Black Rock Grey, Gloss Aqua Blue, Matte Metallic Moss Green, Satin Metallic Space Silver.

With superior performance, fast and easy application and removability thanks to Easy Apply RS™ Technology, the Avery Dennison Supreme Wrapping Film range allows for quick and simple positioning and air bubble-free application.

The 80-micron premium cast vehicle wrap film, with 12-year durability, is ideal for full and partial vehicle wraps designed to stand out from the crowd.

Transform vehicles into works of art while providing superior performance, ease of application and conformability.

Print Friendly, PDF & Email