Baskı Center, Misafirleriyle Buluştu

Dijital baskıya dair her türlü çözümü sunan Baskı Center, gerçekleştirdiği iftar organizasyonuna çalışanların yanı sıra sektör firmaları da katıldı.

Türkiye’nin öncü baskı merkezlerinden olan Baskı Center, Ramazan ayı münasebetiyle bir iftar organizasyonu düzenledi. Çalışanların yanı sıra sektörden gelen misafirlerin yer aldığı organizasyon güzel bir şekilde tamamlandı. Organizasyona katılan tüm misafirlere teşekkür eden Baskı Center Sahibi İhsan Oruç, “Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde Ramazan ayı vesilesiyle bir araya geldik. Hem fikir alışverişinde bulunduk, hem de yeni teknolojileri üzerine sohbet ettik. Katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

“MRT Dijital’den gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla gücümüze güç kattık”

Organizasyona katılan MRT Dijital Genel Müdürü Mert Çiçek ile sohbet eden İhsan Oruç, MRT Dijital’den yatırım yaptıkları dijital baskı teknolojilerinden çok memnun olduklarını, hem kalite hem de hız olarak şirketlerine güç kattığını ifade etti. İhsan Oruç konuyla ilgili şunları söyledi: MRT Dijital, sektöre değer katan ürünler sunuyor. UV grubundaki teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Bu teknolojilerden bünyemize kattığımız makineler oldu. Başta Mert Çiçek kardeşimize ve MRT Dijital firmasına bizlere verdikleri desteklerden ötürü teşekkür ediyorum”

“Sektör hızlı bir yükselişe geçecek”

Pandeminin etkilerinden sıyrılmak için çok az zaman kaldığını ifade eden İhsan Oruç, “Baskı Center olarak bizler pandemi dönemi dahil her zaman yoğun bir çalışma temposu içinde olduk. Türkiye’nin her noktasında müşterilere hitap ediyoruz. Çok ciddi bir makine parkurumuz var. Pandemi döneminde artan talebi karşılamak için çok sayıda makine yatırımı gerçekleştirdik. Bu noktada MRT Dijital firmasından da ciddi yatırımları bünyemize kattık. Bu yatırımlarımızın karşılığını hızlı bir şekilde alacağımıza inanıyorum. Bu anlamda Ramazan bayramı itibariyle çok büyük bir sıçrama yaşanacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

“Sektörün nakit alışverişe dönmesi şart”

Nakit alışverişin önemini bir kez daha vurgulayan İhsan Oruç, “Vadeli satışların kalkması sektörü yavaşlatmaz aksine işlerin hızlandırır ve yoluna sokar. Kimseyi kırmadan, incitmeden parasını almadan hiçbir iş yapmıyoruz. Dolasıyla sektörümüzün nakit alışverişe dönmesi şarttır. Bundan darılacak, gücenecek bir şey yoktur. Alırken de, satarken de nakite dönmeliyiz” diyerek sözlerin tamamladı.

Print Friendly, PDF & Email