Dijital Baskı Dünyasının Eşsiz Ürünleri Türkiye’de

30 yıldır yenilikçi teknolojisi ile dijital baskı sektörüne birçok ödüllü, eşsiz Dijital Baskı Makinası ve Sonlandırıcı çözümleri sunan dünyanın önde gelen üreticilerinden Fransız MGI Digital Graphic Technology’nin ürünleri Türkiye’de. MGI Türkiye distribütörü Bilgitaş’ın Koşulsuz Müşteri Memmuniyeti ilkesi ile Türkiye çapında satış ve servis hizmetlerini sunduğu ürünler sundukları katma değer ile benzersizdir.

MGI Meteor 8700XL dijital baskı makinası kağıt, zarf, sentetik, plastik, banner gibi çok farklı medyaya baskı yapabilen eşsiz bir üründür. MGI JetVarnish 3D hem düz hem de 3D kısmi lak yapılabilme özelliği ile benzersizdir. 2010 Siemens Innovation Grand Prix ve 2011 Engineering Prize ödüllerine sahip MGI JetCard plastik kart baskı makinası kart üreticilerine yüksek üretkenlik ve maliyet avantajı sağlamaktadır. MGI DF 360 sonlandırma ünitesi laminasyon, kesme, kırma, perforaj gibi birçok işlemi bir arada yapma özelliği ile verimliliği arttırmaktadır.

Bilgitaş’ın MGI Türkiye temsilcisi olmasıyla birlikte EMEA organizasyonu daha da güçlenen
MGI’ın Uluslarası Satış ve İş Geliştirme Başkan Vekili Victor Abergel konu ile ilgili görüşlerini “Bilgitaş’ı EMEA temsilcilerimiz arasında görmek bizim için büyük bir gururdur. Bilgitaş Türkiye’de güçlü pazarlama, satış ve teknik servis hizmetleri ile sayısız başarılara imza atmıştır. 250 çalışanı ve Türkiye geneline yayılmış 58 yetkili bayisi ile Bilgitaş, MGI’ın temsilcisinde aradığı güçlü pazar payına sahiptir. “ şeklinde belirtmiştir.

Bilgitaş Yönetim Kurulu Başkanı Habib Pişan, “Türkiye dijital fotokopi makinaları pazarında lideriz. Şimdi müşterilerimize dijital baskı makinası ve sonlandırmada gelişmiş üretkenlik çözümleri sunmak zamanıdır. Bu iki iş dalını hedefleyen MGI ürün gamını temsil etmekten son derece gururluyuz. Drupa 2012 fuarında Türkiye’den çok sayıda potansiyel müşterinin ilgi ve talepleri bize MGI ürünlerinin pazarda başarılı olacağını göstermiştir. Yaygın satış ve servis ağımız, Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkemizle MGI ürünleri müşterilerimize benzersiz katma değer sağlayacaktır.” şeklinde iş ortaklığı ile ilgili görüşlerini belirtmiştir.

 

Print Friendly, PDF & Email