Dijital Teknik, Sektöre Değer Katanları Onurlandırdı

Bu sene 20. yılını kutlayan Dijital Teknik Dergisi, Geleneksel Sektöre Değer Katanlar Ödül Töreni ile sektörü bir araya getirdi.

 

Dijital Teknik 20. Yılında Geleneksel Sektöre Değer Katanlar Ödül Törenini Gerçekleştirdi. Bu çerçevede düzenlenen Ödül Töreni, SIGN İstanbul 2023 Fuarı’nın ilk günü Dijital Teknik standında tüm sektörün yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

Dijital Teknik 20. Yılını Kutluyor

Daha sonra söz alan Dijital Teknik Dergisi Koordinatörü Ahmet Aydın da, programa katılan tüm misafirlere teşekkür ettiği konuşmasında şunları söyledi: “Dijital Teknik Dergisi bu yıl 20. Yılını kutluyor. Her beş yılda bir sektöre değer katanlar ödül törenini gerçekleştirmekteyiz. 20. yılımızda da bu ödülleri sahiplerine takdim etmek için bir araya geldik. Dijital Teknik Danışma Kurulu tarafından ödüle layık görülen tüm misafirlerimizi tebrik ediyorum. Bu törenin asıl amacı, bir yandan ödül alanları onurlandırmak, diğer yandan sektör olarak bir arada olduğumuzu göstermektir. Birlik ve beraberliğe çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde ortaya çıkan bu sinerjiyi çok önemsiyoruz. Bir araya geldiğimiz her zaman çok değerlidir”

Yanımızda Olan Tüm Sektöre Teşekkür Ediyoruz

Ahmet Aydın şöyle devam etti: “Kurulduğumuz tarihten bu yana içinde bulunduğumuz SIGN İstanbul Fuarı’nın Ana Basın Sponsoru olarak sektöre değer katmaya devam ediyoruz. Dijital Teknik yurtiçi ve yurt dışı tüm fuarlarda sektörle birlikte olduk. Yenilikleri okuyucularla buluşturan hep biz olduk. Bu çalışmalarımızın meyvesini de sektörün dergimize gösterdiği teveccüh ile gördük. Bugüne kadar bizlerin yanında olan, tüm sektör mensuplarına teşekkür ediyorum.”

  1. Yılda, 21 Ödül

Dijital Teknik Dergisinin “Sektöre Değer Katanlar Ödülü Töreni”ne geçildi. Dijital Teknik Danışma Kurulu tarafından belirlenen ödüller sahiplerine takdim edildi. Dijital Teknik Dergisi’nin 5’nci, 10’ncu ve 15’nci yılında ödül alan sektör duayenlerinin bu törende ödül verenler sıfatında olması da törene ayrı bir güzellik kattı. Bu yılki ödüller sahiplerine Selahattin Aygüler, Seyfettin Işığıbol, Şaban Beyler, Bekir Öz, Muharrem Yıldırım, Mustafa Kibar, Cem Erol, Numan İskit ve Semih Bey oldu.

 

Ödül Sahipleri

Mahmut Bent / Öncü Reklam

Taner Güven / Optimum Digital Planet

Özgür Angan / JUPITER Danışmanlık A.Ş

Yüksel Aydemir / Bordo Reklam

Hakan Genç / Genç Polimer

Mehmet Can / Pasifik Dış Ticaret

Fikret Zengin / Esereklam

İhsan Oruç / Baskı Center

Altuğ Öztürk / SDS

Oğuz Dinçer / CMYK Reklam

Selçuk Aygüler / Soms Global

Bülent Atamer / Remifol

Hüseyin Çetin / Pass Dijital

Hakan Yılmaz / HKN Dijital Dış Tic AŞ

Mehmet Efe / Soletex

Barkın Övüç / Vira Dijital

İlhan Usta / Şirin Reklam

Hasan Aktuğ / Küp Reklam

Serkan Çaglıyan / Pigment Reklam

Mert Çiçek / MRT Dijital

S.Reha Opak / BLZ Reklam

Beri Trevez / Bles İç ve Dış Tic. Ltd. Şti

 

Print Friendly, PDF & Email