Docan, UV, Flatbed ve Hibrit Dijital Baskı Sistemleri

Pass Dijital, DOCAN UV Rulodan Ruloya, Flatbed ve Hibrit Dijital Baskı Sistemleri, Skytec Solvent, Ekosolvent, Sublimasyon ve Direkt Baskı Makinelerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini artan ilgiyle sürdürmektedir.

Pass Dijital Baskı Teknolojileri A.Ş., kurucusu Hüseyin Çetin’in reklamcılık sektöründe ve yüksek teknoloji ürünlerinde elde edilen yirmi yılı aşan deneyimi ile çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Uzun dönemli işbirliklerinden, kuvvetli finansal altyapısından ve çeyrek asrı aşan tecrübeden aldığı gücü uzman kadrolar, teknolojik yetkinlik ve yetenekli teknisyenler ile birleştirerek müşterilerine tatmin edici bir hizmet sunmaktadır.

Pass Dijital, DOCAN UV Rulodan Ruloya, Flatbed ve Hibrit Dijital Baskı Sistemleri, Skytec Solvent, Ekosolvent, Sublimasyon ve Direkt Baskı Makineleri ve JWEI endüstriyel kesim sistemlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

Pass Dijital Genel Müdürü Hüseyin Çetin, “Vizyon sahibi ve yenilikçi bir yaklaşımla, sektördeki konumumuzu güçlendirerek Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’nun dinamik dijital baskı teknolojisi alanına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ve hızlı şekilde cevap vererek, verimlilik ve karlılıklarının artmasında etkin olmaktır” diye konuştu.

Pass Dijital’in Docan Dijital Baskı çözümlerine ait ürünler şunlardır:

Docan H3000R UV Flatbed & Rulodan Ruloya UV Baskı Makinesi
LED Lamba Opsiyonu / Su Soğutmalı
320×205 cm. Flatbed 320 cm. Rulodan Ruloya
10 cm. Yüksekliğinde Baskı imkanı
Medya Sabitleme Pinleri
Beyaz Renk ve Vernik Opsiyonu
ONYX RIP Yazılımı Opsiyonel
Antisitatik Önleyici İyon Barlar

DOCAN Hybrid Printer FR3210T
Hibrit UV Printer Baskı Genişliği 3.20 mt. Ön ve Arka Çıkartılebilir opsiyonel masaları ile Limitsiz ölçülerde sert malzemelere baskı yapma imkanı sağlar. Her türlü sert ve yumuşak zemine baskı yapma imkanı sağlar, Cam, Akrilik, Sunta, MDF, PVC Köpük, Aliminium, Seramik, Esneyebilir Materyaller Vinil, Meşh, Folyo. Beyaz renk Opsiyonu ile ger türlü zemin rengine baskı imkanı sunar spot kanal uygulaması ile lokal Bayz ve Vernik olanağı sağlar.
Kyocera KJ4A Baskı Kafaları ile  Baskı Renklerimiz  Lc Lm Y M C K + Beyaz
Ricoh GEN5  Baskı Kafaları ile Baskı Renklerimiz Lc Lm Y M C K + Beyaz + Vernik
Konica KM1024i  Baskı Kafaları ile Baskı Renklerimiz Lc Lm Y M C K + Beyaz + Vernik

Docan FR2010 UV Endüstriyel Hybirid UV Baskı Makinesi
LED Lamba Opsiyonu / Su Soğutmalı
205 cm. x Limitsiz Baskı İmkanı
6 cm. Yüksekliğinde Baskı imkanı
Otomatik Malzeme Açma ve Sarma
Beyaz Renk ve Vernik Opsiyonu
ONYX RIP Yazılımı
Antisitatik Önleyici İyon Barlar

DOCAN UV S3200 Rolodan Ruloya Baskı Makinesi

3.20 mt. Genişliğinde her türlü esnek malzemeye baskı yapılabilir. Çevre dostu UV mürekkep kullanır, Mükemel derecede baskı kalitesi ile sizi hiç mahcup etmez. 3 Farklı baskı kafası kullanır

Kyocera KJ4A 3.5 Pikolitre, Konica KM1024iSHBE-6 pikolitre, Ricoh GEN5 7 Pikolitre Endüstriyel Baskı kafaları 6 Renk Lc Lm Y M C K veya Opsiyonel Olarak Beyaz Baskı özelliği eklenebilir.

Docan R5200 UV Rulodan Ruloya UV Baskı Makinesi
LED Lamba ve Soğutma Sistemi
Rulodan Ruloya Baskı Sistemi
Geniş Medya Alanı
Malzeme Açma ve Sarma Sistemi
Esnek Katman Teknolojisi
Kullanıcı Dostu İşletim Sistemi
Medya Kırpma Sistemi

Print Friendly, PDF & Email