Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Dünyası, 9 Eylül’de Tüyap İstanbul’da buluşuyor

Milyarlarca dolar pazar hacmine sahip küresel reklam endüstrisi ve dijital baskı sektörünün, fuarsız geçen iki yıl aradan sonra, dünya genelindeki ilk yüz yüze ticaret buluşması İstanbul’da gerçekleşecek.

Aralarında dünya markalarının da olduğu 300’ün üzerinde firmayı, yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 25.000 ticari satın almacıyla buluşturacak olan SIGN İstanbul 2021 Fuarı, 9 Eylül’de Tüyap Beylikdüzü’nde başlayacak.

Dev led ekranlar, araç giydirme uygulamaları, akla gelen hemen her zemin üzerine baskı yapabilen dijital makineler, lazer teknolojileri, 3 boyutlu yazıcılar, tekstil baskı makineleri, doğa dostu rengarenk baskı boyaları ve yeni nesil promosyon ürünleri gibi endüstriyel reklam ve dijital baskıya dair ne varsa SIGN İstanbul 2021’de görücüye çıkacak. Ayrıca fuar, bu yıl ikinci defa “Promosyon Sokağı”na da ev sahipliği yapacak.

 Bakanlık desteğini arkasına alan fuara, Alım Heyeti geliyor

 SIGN İstanbul 2021, yurt dışından önemli sayıda profesyonelin ziyaretine sahne olacak.  Ticaret Bakanlığı’nın fuara yönelik tanıtım ve Alım Heyeti desteğinin yanı sıra Tarsus Turkey’in 2019 yılındaki son fuardan itibaren aralıksız sürdürdüğü yurt dışı iletişimi sayesinde, dünyanın dört bir yanından satın almacılar, yeni ticaret anlaşmaları yapmak üzere İstanbul’a geliyor.

Katılımcı ve ziyaretçiler, “Trust Tarsus” ile güvende

09 Eylül Perşembe günü başlayıp 12 Eylül Pazar günü akşamına kadar devam edecek SIGN İstanbul 2021, katılımcılarının ve ziyaretçilerinin dört gün boyunca sağlıklı bir organizasyon geçirebilmeleri için gerekli tüm önlemleri aldı. Fuarı organize eden Tarsus Turkey, SIGN İstanbul süresince yüz yüze etkinliklerin mümkün olan en güvenli şekilde yürütülmesine yönelik olarak, “TRUST TARSUS” adını verdiği bir dizi önlemler paketi hazırladı. DSÖ, T.C. Sağlık Bakanlığı ve TOBB direktiflerinin yanı sıra SISO, IAEE, UFI ve AEO gibi uluslararası sektörel birlikler tarafından üretilen operasyonel yönergelere dayanarak hazırlanan önlem paketi, SIGN İstanbul 2021’e katılan herkesin güvende kalmasını sağlayacak.

Print Friendly, PDF & Email